Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Acvit Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Acvit Siyah Maske Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Acvit Siyah Maske
 • Kullanım Alanları : Siyah Maske
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Acvit Siyah Maske 69 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Acvit
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 812
 • Acvit Siyah Maske Yorum Yapmak için Tıklayın

  Acvit Siyah Maske ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde cilt maskeleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Acvit Siyah Maske ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Acvit Siyah Maske Kaynak Açıklama Metni

  Bileşimindeki amino asit kompleksi ile polifenoller sayesinde cildi ölü hücrelerden ve siyah noktalardan arındırırken cildin canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Aminoasitler, proteinleri oluşturan temel yapı taşlarıdır. Aminoasitler insan vücudunun yapı taşlarıdır. Acvit Soyulabilen Siyah Cilt ve Yüz Maskesi bileşimindeki 12 amino asit ve bitki özleri sayesinde cildin canlı görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Nitekim içeriğinde ki amino asitler sayesinde kırışıklık,akne,siyah leke, sivilce, doğum ve güneş lekeleri vb. gibi arzu edilmeyen sorunların giderilmesine yardımcı bir çözüm olan Acvit Soyulabilen Siyah Cilt ve Yüz Maskesi, cildinizin rahatça dinlenip nefes almasını sağlamaktadır. Kullanıma başladığınız ilk andan itibaren, hızlı bir şekilde etkisini görebileceğiniz bu maske sayesinde, seneler boyunca sıkıntısını çektiğiniz siyah lekelerden de kurtulabilirsiniz.

  Mükemmel Görünümlü Ciltler İçin Yüz Maskesi

  Cildin elastikiyetini arttırmakta olan Acvit Siyah Cilt ve Yüz Maskesi; herhangi bir alerjik reaksiyon durumuna sebebiyet vermemekle birlikte, cildin daha canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Cildinizin renk tonunu arzu ettiğiniz bir moda kavuşturabilmeniz için mineral destekli formüle sahip Acvit Siyah Cilt ve Yüz Maskesini, düzenli kullanarak pürüzsüz, canlı, yumuşak ve ışıldayan bir cilde sahip olabilirsiniz.

  Temiz bir cilde 2 gün aralıklarıyla haftada 3 kere kullanmanız Acvit Soyulabilen Siyah Cilt ve Yüz Maskesi, her daim canlı ve ışıldayan bir yüz görünümü için, sizlere mükemmel ayrıcalıklar sunmaktadır.

  KULLANIM ŞEKLİ

  Haricen kullanılır. Temiz cilde haftada 3 defa 2 gün arayla yüze ve dekolte bölgesine uygulayabilirsiniz. Cilde sürüp 15 dk. beklettikten sonra soyarak çıkarınız.

  UYARILAR

  Çocukların ulaşamayacağı yerlerde tutunuz. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. İlaç değildir haricen uygulanır

  Acvit Siyah Maske Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 21 Ekim 2018 21 Ekim 2018 — 14:03

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık