Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Alf BT-124 Steam Mop Speedy Buharlı Temizlik Makinesi Kullanıcı Yorumları

Alf BT-124 Steam Mop Speedy Buharlı Temizlik Makinesi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Alf BT-124 Steam Mop Speedy Buharlı Temizlik Makinesi
 • Kullanım Alanları : Buharlı Temizlik Makinesi
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Alf BT-124 Steam Mop Speedy Buharlı Temizlik Makinesi
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Alf
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 855
 • Alf BT-124 Steam Mop Speedy Buharlı Temizlik Makinesi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Alf BT-124 Steam Mop Speedy Buharlı Temizlik Makinesi ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde buharlı temizlik makineleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Alf BT-124 Steam Mop Speedy Buharlı Temizlik Makinesi ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Alf BT-124 Steam Mop Speedy Buharlı Temizlik Makinesi Kaynak Açıklama Metni

  ALF Steam Mop SPEEDY buharın gücünü kullanarak hızlı ve pratiktemizlik sunar. 30 saniye gibi çok kısa bir sürede ısınarak buhar üretmeyebaşlar. 100 derece sıcaklıkta evinizin mikro ve biyolojik temizliğe ulaşmasınısağlar. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Rahat ve ergonomik bir kullanım sunar, Zarif bir tasarıma sahiptir, Çevre dostudur ve sağlıklıdır, 30 sn. arasında ısınma süresi, 0.5 lt su hazne kapasitesi, Açma kapama düğmesi, Çevre dostu ve sağlıklı, 2 yıl garantili Not : Ürün üzerinde actijen hediyelidir yazmaktadır. Fakat ürün içerisinde actijen hediyesi bulunmamaktadır. Model BT-124 Gerilim 220-240V Frekans 50-60Hz Güç 1500Watt Net Ağırlık 2,2 kg Brüt Ağırlık 2,6 kg

  Alf BT-124 Steam Mop Speedy Buharlı Temizlik Makinesi Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 7 Ekim 2018 7 Ekim 2018 — 15:50

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık