Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Balsam Chia Tohumlu Yeşil Çay Kullanıcı Yorumları

Balsam Chia Tohumlu Yeşil Çay Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Balsam Chia Tohumlu Yeşil Çay
 • Kullanım Alanları : Yeşil Çay
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Balsam Chia Tohumlu Yeşil Çay 12 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Balsam
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1230
 • Balsam Chia Tohumlu Yeşil Çay Yorum Yapmak için Tıklayın

  Balsam Chia Tohumlu Yeşil Çay ürünü diyet ürünleri ana kategorisinde yeşil çaylar arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Balsam Chia Tohumlu Yeşil Çay ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Balsam Chia Tohumlu Yeşil Çay Kaynak Açıklama Metni

  Yeşilçaylı Chia Tohumlu Karışık Bitki Çayı İçindekiler: Chia Tohumu, Yeşilçay Yaprağı, Sinameki, Biberiye Yaprağı, Çoban Çökerten Meyvesi, Funda Yaprağı, Kekik, Mate Yaprağı, Rezene Tohumu.

  Chia tohumu Meksika ve Guetamela’ya özgü özgü nane ailesine özgü çiçekli bir bitkiden elde edilmektedir. Chia tohumu içerisinde yüksek miktarda lif ve protein barındırmaktadır.

  Kullanımı: Süzen poşet şeklindeki chia tohumu çayı, kaynamış olan suya bir süzen poşet koyulur. 15-20 dakika demlenmesi beklenir. Demleme işlemi bittikten sonra Chia tohumu çayı hazır hale gelir. Sabah ve akşam olmak üzere yemekten sonra tüketilmesi tavsiye edilir.

  Balsam Chia Tohumlu Yeşil Çay Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 25 Ekim 2018 25 Ekim 2018 — 15:14

  Bir yanıt yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık