Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları

Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu
 • Kullanım Alanları : Saç Bakım Serumu
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu 33 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Biohira
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 169
 • Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu Yorum Yapmak için Tıklayın

  Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde saç bakım serumları arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu Kaynak Açıklama Metni

  Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları

  Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları

  İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu 60 ml Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.

  Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 24 Ocak 2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.

  Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 23 Ocak 2022 23 Ocak 2022 — 14:34

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık