Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Calvin Klein In2u For Her Edt 100 Ml Kadın Parfüm Kullanıcı Yorumları

Calvin Klein In2u For Her Edt 100 Ml Kadın Parfüm Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Calvin Klein In2u For Her Edt 100 Ml Kadın Parfüm
 • Kullanım Alanları : Kadın Parfüm
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Calvin Klein In2u For Her Edt 100 Ml Kadın Parfüm 295 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Calvin Klein
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 900
 • Calvin Klein In2u For Her Edt 100 Ml Kadın Parfüm Yorum Yapmak için Tıklayın

  Calvin Klein In2u For Her Edt 100 Ml Kadın Parfüm ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde kadın parfümleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Calvin Klein In2u For Her Edt 100 Ml Kadın Parfüm ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Calvin Klein In2u For Her Edt 100 Ml Kadın Parfüm Kaynak Açıklama Metni

  Esans:Fresh, Çiçeksi Cesur, seksi, atak ve neşeli kokusuyla CK IN2U adeta «çok tatlı ve çekicisin, senden hoşlanıyorum» diyor. CK IN2U teknoloji aracılığıyla iletişim halinde olan ve müzik, moda, stil trendleri dışında ilk kez, kullandıkları iletişim araçlarıyla tanımlanan yeni nesile – yani teknoseksüellere- kendileriyle özdeşleştirebilecekleri bir parfüm sunuyor. Tepe Notası: Pembe Üzüm Kalp Notası: Şeker Orkidesi Dip Notası: Neon Amber

  Calvin Klein In2u For Her Edt 100 Ml Kadın Parfüm Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 28 Kasım 2018 28 Kasım 2018 — 15:08

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık