Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Eufy RoboVac 11 Robot Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumları

Eufy RoboVac 11 Robot Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Eufy RoboVac 11 Robot Elektrikli Süpürge
 • Kullanım Alanları : Robot Elektrikli Süpürge
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Eufy RoboVac 11 Robot Elektrikli Süpürge 1400 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Eufy
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 807
 • Eufy RoboVac 11 Robot Elektrikli Süpürge Yorum Yapmak için Tıklayın

  Eufy RoboVac 11 Robot Elektrikli Süpürge ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde akıllı robot elektrikli süpürgeler arasında sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Eufy RoboVac 11 Robot Elektrikli Süpürge ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Eufy RoboVac 11 Robot Elektrikli Süpürge Kaynak Açıklama Metni

  1 Yuvarlama fırçası, 2 yan fırça ve 1000Pa’lık güçlü emiş, kapsamlı bir temizlik sağlar. Kir etkili bir şekilde gevşetilir ve yerden çıkarılır, daha sonra toz toplayıcısına vakumlanır.

  Düşük profilli tasarım diğer modellere göre 0.5inç daha küçüktür ve gizli kirleri ortadan kaldırmak için mobilyaların altına girebilir. İster kahve sehpaları veya kanepeler olsun, RoboVac diğer vakumların ulaşamadığı alanlara ulaşır.

  3 farklı temizleme modu – Edge (kenar), Spot (soft) ve Max (maximum)- temizleme gücünü inatçı kir ve vakum zor alanlarda yoğunlaştırın.

  Halılara tırmanıyor, pürüzlü zemin üzerinde ilerilyor ve merdivenlerin üzerinden düşmekten kaçınacak kadar da akıllıdır.Temizlik için hiçbir yerde limit yok.

  RoboVac, bir tanesi HEPA tarzı bir filtre olan üçlü filtreler kullanarak temizlemeyi bir üst seviyeye çıkarır. Bu filtreleme seviyesi mikroskopik alerji, toz akarları, küf sporları ve hayvan tüyleri gibi tetikleyerek dışarı atılan havanın daha temiz ve daha kolay nefes almasını sağlar.

  Eufy RoboVac 11 Robot Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 2 Kasım 2018 2 Kasım 2018 — 13:02

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık