Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Farmasi Dr.Cevdet Tuna At Kestanesi Balsamı Kullanıcı Yorumları

Farmasi Dr.Cevdet Tuna At Kestanesi Balsamı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Farmasi Dr.Cevdet Tuna At Kestanesi Balsamı
 • Kullanım Alanları : At Kestanesi Balsamı
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Farmasi Dr.Cevdet Tuna At Kestanesi Balsamı 28 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Farmasi
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 640
 • Farmasi Dr.Cevdet Tuna At Kestanesi Balsamı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Farmasi Dr.Cevdet Tuna At Kestanesi Balsamı ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde cilt bakım ürünleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Farmasi Dr.Cevdet Tuna At Kestanesi Balsamı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Farmasi Dr.Cevdet Tuna At Kestanesi Balsamı Kaynak Açıklama Metni

  Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki yorgun bacaklarda At Kestanesi Masaj Jeli ile rahatlama ve yumuşama hissini siz de fark edeceksiniz… Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Sabah ve akşam kullanılabilir. Hızlı bir şekilde emilen bu jel, yağlanmaz ve uzun süre ferahlık hissi verir. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır.

  Farmasi Dr.Cevdet Tuna At Kestanesi Balsamı

  Farmasi Dr.Cevdet Tuna At Kestanesi Balsamı Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 10 Aralık 2019 10 Aralık 2019 — 14:53

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık