Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Fatmax Kilo Aldırıcı Efervesan Tablet Kullanıcı Yorumları

Fatmax Kilo Aldırıcı Efervesan Tablet Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Fatmax Kilo Aldırıcı Efervesan Tablet
 • Kullanım Alanları : Kilo Aldırıcı
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Fatmax Kilo Aldırıcı Efervesan Tablet 55 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : n11
 • Ürün Skoru : 1074
 • Fatmax Kilo Aldırıcı Efervesan Tablet Yorum Yapmak için Tıklayın

  Fatmax Kilo Aldırıcı Efervesan Tablet ürünü diyet ürünleri ana kategorisinde kilo aldırıcı tabletler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Fatmax Kilo Aldırıcı Efervesan Tablet ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Fatmax Kilo Aldırıcı Efervesan Tablet Kaynak Açıklama Metni

  Fatmax hem beylerin hem de hanımların kullanabilecekleri şekilde imal edilen suda eriyen tablet formunda bir üründür. Günlük kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutusunda 20 adet tek kullanımlık tablet yer almaktadır.

  Kutusunda da görebileceğiniz gibi içerisinde bir çok farklı bileşen bulunan Fatmax Suda Eriyen Tablet ürününün içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri, imalat yeri vb. gibi kullanım esnasında ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır.

  NASIL KULLANILIR?

  Günde bir kez, sadece bir tabet sabah aç karnına tercihen bir bardak ılık suya (meyve suyu gibi asitsiz ve alkolsüz içeceklerde de kullanılabilir) atın ve iyice erimsini bekledikten sonra çok beklemeden tüketin. İyice erimesini bekledikten sonra hafif karıştırmanız karışım tam manası ile içerisindeki içeceğe ihtiva etmesine fayda gösterecektir..

  Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı hava almayacak bir konumda ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Fatmax tablet kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile Kullanılmamalıdır. Unisex bir üründür. Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile/emziren hanımların ürün içeriğini doktorlarına danışarak sonrasında onay aldıkları taktirde Kullanmalarını önemle tavsiye ederiz

  Fatmax Kilo Aldırıcı Efervesan Tablet

  Fatmax Kilo Aldırıcı Efervesan Tablet Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 3 Ağustos 2019 3 Ağustos 2019 — 15:06

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık