Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Galactago Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla Kullanıcı Yorumları

Galactago Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Galactago Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla
 • Kullanım Alanları : Bitkisel Damla
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Galactago Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla 73 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Galactago
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 170
 • Galactago Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla Yorum Yapmak için Tıklayın

  Galactago Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla ürünü diyet ürünleri ana kategorisinde gıda takviyeleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Galactago Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Galactago Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla Kaynak Açıklama Metni

  Galactago Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla

  Galactago Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla

  Galactago Damla İçerik: (10 ml) Rooibos (Kızılçay) Extract 76 mg Fennel (Rezene) Extract 76 mg Verbana Herb (Mine çiçeği) Extract 76 mg Chasteberry (Hayıt) Extract 38 mg Goat’s Rue (Keçi Sedef Otu) Extract 38 mg Barley Seed (Arpa) Extract 38 mg Fenugreek (Çemenotu) Extract 5 mg Betaglucan 94 mg Vitamin C 189 mg

  Kullanım Şekli: Günde 3 defa 1 su bardağı su, meyve suyu veya süt içerisine 15 damla damlatılıp kullanılması tavsiye edilir.

  Kullanım Yeri: Emziren Anneler İçin Bitkisel Gıda takviyesi Damla Formu sayesinde kolayca hazırlanabilen GALACTAGO DAMLA nın anne sütünü arttırmaya katkı sağlayıcı etkisi, 24-48 saat içinde görülür. C vitamini ilaveli olduğu için annenin günlük C vitamini ihtiyacının yüzde 72’sini karşılayan GALACTAGO DAMLA, düşük kalorili olması nedeniyle de, anneler için doğumun ardından kilo endişesi yaşamadan anne sütünü arttırmaya yardımcı olur. Bir bardak GALACTAGO 34 kcal, yani sadece yarım dilim ekmek kadar kalori içer.

  Galactago Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 22 Ekim 2021 22 Ekim 2021 — 09:59

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık