Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

GERALGİNE-K Tablet Kullanıcı Yorumları

GERALGİNE-K Tablet Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : GERALGİNE-K Tablet
 • Kullanım Alanları : Tablet
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : GERALGİNE-K Tablet
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : GERALGİNE-K
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 1906
 • GERALGİNE-K Tablet Yorum Yapmak için Tıklayın

  GERALGİNE-K Tablet ürünü diğer ürünler ana kategorisinde tabletler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  GERALGİNE-K Tablet 1

  GERALGİNE-K Tablet 1

  GERALGİNE-K Tablet ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  GERALGİNE-K Tablet 2

  GERALGİNE-K Tablet 2

  GERALGİNE-K Tablet Kaynak Açıklama Metni

  İlacın etken maddesi Parasetamol (500 mg),Kafein (30 mg), Kodein fosfat (10 mg)‘ dır ve ağrı kesici, ateş düşürücü ve öksürük kesici etkilere sahiptir. GERALGİNE-K Tablet, genellikle geceleri ortaya çıkan ve her gün aynı saatte olmak üzere, bir veya iki kez, kısa süreli, şiddetli, tek yanlı baş ağrısı atakları ile kendini gösteren histaminik baş ağrısının (migren) önlenmesi ve tedavisi; soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonlara bağlı yüksek ateş, üşüme, boğaz ağrısı, vücut kırıklığı gibi hastalık belirtilerinin giderilmesinde ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak; diş ağrısı; diş çekimi sonrası ağrı, bayanlarda adet sancıları, eklem ve kaslardaki incinme/burkulma/zorlanmaya bağlı ağrılar veya ameliyat sonrası görülen ağrılarda kullanılır. Ayrıca romatizmaya karşı da etkilidir. GERALGİNE-K, romatizma ve romatizmal eklem ağrıları, sinir ağrısı -nevralji ve sinir sıkışması-siyatik ağrıları, adale ağrıları, bel-sırt-boyun ağrısı gibi akut kas- iskelet sistemi ağrıları ve kireçlenmeye bağlı ağrıların hafifletilmesi için de kullanılmaktadır.

  GERALGİNE-K Tablet 3

  GERALGİNE-K Tablet 3

  GERALGİNE-K Tablet Kullanıcı Yorumları - Diğer - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 21 Kasım 2020 21 Kasım 2020 — 12:43

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Benim sinüzit kaynaklı baş ağrıma çok az faydası oldu. Ancak yemek borusuna yapışıp kaldığı hissi oluştu.sanki mideme inmedi eriyene kadar boğazıma yapışıp kaldı.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık