Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

GERICA 300 mg 56 sert kapsül Kullanıcı Yorumları

GERICA 300 mg 56 sert kapsül Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : GERICA 300 mg 56 sert kapsül
 • Kullanım Alanları : kapsül
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : GERICA 300 mg 56 sert kapsül
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : GERICA
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 261
 • GERICA 300 mg 56 sert kapsül Yorum Yapmak için Tıklayın

  GERICA 300 mg 56 sert kapsül ürünü diğer ürünler ana kategorisinde kapsüller arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  GERICA 300 mg 56 sert kapsül ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  GERICA 300 mg 56 sert kapsül Kaynak Açıklama Metni

  GERICA 300 mg 56 sert kapsül

  GERICA 300 mg 56 sert kapsül

  GERİCA, karamel-beyaz renkli, sert jelatin kapsüldür. Her kapsül 300 mg pregabalin içerir ve 56 kapsüllük alüminyum blisterler içeren ambalajlarda sunulmaktadır. GERİCA, ağızdan alman ve kısmi sara (epilepsi) nöbetlerinin tedavisinde diğer nöbet ilaçlan ile birlikte ek tedavi olarak; merkezden uzak (periferik) sinir hasanna bağlı ağrının (nöropatik ağrı) tedavisinde ve yaygın anksiyete (kaygı) bozukluğunun tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. GERİCA, 18 yaş ve üstü olan yetişkinlerde kullanılır, 18 yaşın altındakilerde yeterli güvenlilik ve etkinlik bilgisi bulunmadığı için, kullanımı önerilmez.

  GERICA 300 mg 56 sert kapsül Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 5 Kasım 2021 5 Kasım 2021 — 09:53

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık