Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Hexodor Parfüm Sensfeel Kullanıcı Yorumları

Hexodor Parfüm Sensfeel Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Hexodor Parfüm Sensfeel
 • Kullanım Alanları : Erkeklere Özel
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Hexodor Parfüm 59 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Yerli Shop
 • Ürün Skoru : 541
 • Hexodor Parfüm Sensfeel Yorum Yapmak için Tıklayın

  Hexodor Parfüm Sensfeel erkeklere özel parfüm olarak sunulmakta. Ürün öneri sistemimiz aracılığı ile ziyaretçimiz tarafından ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlamaya açılmıştır. Hexodor Parfüm Sensfeel ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu ile deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü takip eden ancak henüz kullanmamış ziyaretçilerimiz de ürün hakkında sorularını ürünü kullanan ziyaretçilerimize yine yorum yolu ile sorabilirler. Ürün önerisinde yer alan resmi satış sitesi ürün sunum metni aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Hexodor Parfüm Sensfeel Kaynak Açıklama Metni

  HEXODOR HAKKINDA BİLGİ

  Günümüz şartlarında ortaya çıkan sigara, alkol ve aşırı stres gibi etkenlerin meydana getirdiği fiziksel yorgunluk, enerji eksikliği ve cinsel isteksizlik gibi problemler insanların hayatını olumsuz yönde etkilemektedir.

  Kadınları etkilemekte kullanılan yollardan biride iletişimdir. İletişimin farklı yolları vardır ve bu farklı yollardan biride kimyasal iletişimdir. Feromon etkili parfümler kullanılan kimyasal iletişime örnek olarak verilebilir. Etrafa yaydığınız bu kokuların afrodizyak etkisinin olduğunu biliyor muydunuz?

  Hexodor Parfüm; İhtiyaç halinden 15-20 dk önce kullanılması tavsiye edilen bir üründür.

  HEXODOR ETKİLERİ

  Feromon etkisi bütün parfümlerde mevcut değil.

  HEXODOR YAN ETKİLERİ

  • Ürünün her hangi bir yan etkisi görünmemiştir.
  • Gözle temas ettirmeyiniz.
  • çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

  HEXODOR KULLANIMI

  Herhangi bir parfüm gibi kullanılır. Boynunuza, kulak arkasına, dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.

  HEXODOR İÇERİĞİ

  Hexodor’un özel formülü kutusunda yer almaktadır.

  Hexodor Parfüm Sensfeel Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 27 Şubat 2018 27 Şubat 2018 — 15:11

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  ssl DMCA.com Protection Status