Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

İsonem Ms Polymer Su Yalıtım Kaplaması Kullanıcı Yorumları

İsonem Ms Polymer Su Yalıtım Kaplaması Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : İsonem Ms Polymer Su Yalıtım Kaplaması
 • Kullanım Alanları : Su Yalıtım Kaplaması
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : İsonem Ms Polymer Su Yalıtım Kaplaması 879 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : İsonem
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 193
 • İsonem Ms Polymer Su Yalıtım Kaplaması Yorum Yapmak için Tıklayın

  İsonem Ms Polymer Su Yalıtım Kaplaması ürünü diğer ürünler ana kategorisinde yalıtım ürünleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  İsonem Ms Polymer Su Yalıtım Kaplaması ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  İsonem Ms Polymer Su Yalıtım Kaplaması Kaynak Açıklama Metni

  İsonem Ms Polymer Su Yalıtım Kaplaması

  İsonem Ms Polymer Su Yalıtım Kaplaması

  En son teknolojide üretilen saf halde mükemmel özelliklere sahip bir polimerdir. Kullanıma hazır, UV dirençli, parlak, sert elastik bir yapıdadır. Kullanım Alanları : Teras çatı ve balkonların yalıtımında , Islak hacim ve temel perde izolasyonlarında , Dış cephelerde , Metal çatılarda , ahşaplarda , Eskiden yapılmış bitümlü sorunlu yalıtımların üzerinde , Asfalt ve beton zeminlerde. Kopmaz, çatlamaz ve kabarıp yüzeyden kalkmaz. Ürün m2’ye 500 gr uygulanmaktadır. 2 kat halinde uygulanır. 1 teneke 36 m2’uygulanır. Gri-yeşil ve şeffaf olarak 2 renk mevcuttur.

  İsonem Ms Polymer Su Yalıtım Kaplaması Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 13 Ağustos 2021 13 Ağustos 2021 — 11:48

  Bir yanıt yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık