Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Lierac Purifying Mask Köpük Maske Kullanıcı Yorumları

Lierac Purifying Mask Köpük Maske Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Lierac Purifying Mask Köpük Maske
 • Kullanım Alanları : Cilt Maskesi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Lierac Purifying Mask Köpük Maske 55 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Lierac
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1511
 • Lierac Purifying Mask Köpük Maske Yorum Yapmak için Tıklayın

  Lierac Purifying Mask Köpük Maske ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde cilt maskeleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Lierac Purifying Mask Köpük Maske ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Lierac Purifying Mask Köpük Maske Kaynak Açıklama Metni

  Normal ve karma ciltlerin temizliği ve sıkılaşması için köpük maske

  Cilt Tipi

  Normal ve karma ciltler

  Ürün Özellikleri

  Maskenin sırrı yeşil kildedir. İçerisinde bulunan yıldız anason, kaolin ve lime özleri ile zenginleştirilmiştir. Lierac Purifying cildin arındırılması ve temizlenmesi için ideal bir ürün olabilir. Ayrıca cildin daha mat görünmesi ve sıkılaşması için uygulanır.

  Ürün Avantajları

  Cildi matlaştırmak ve ciltteki gözenekleri sıkılaştırmak için uygulanır.

  Ürün Kullanımı

  Cilt temizliğinizi yaptıktan sonra kalın tabaka halinde yüzünüz ve göz çevrenize uygulayınız. 10 dakika beklettikten sonra durulama yapınız. Haftada 1 ya da 2 kere kullanınız. Göz çevresi bakımınız için Lierac Liftissime Re-lifting Eye Eyelids 15 ml kullanabilirsiniz.

  Lierac Purifying Mask Köpük Maske Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 25 Eylül 2018 25 Eylül 2018 — 15:01

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık