Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Nature’s Acque Purifying Face Mask 50 ml Kullanıcı Yorumları

Nature’s Acque Purifying Face Mask 50 ml Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Nature's Acque Purifying Face Mask 50 ml
 • Kullanım Alanları : Cilt Maskesi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Nature's Acque Purifying Face Mask 50 ml 75 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Nature's
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 859
 • Nature's Acque Purifying Face Mask 50 ml Yorum Yapmak için Tıklayın

  Nature’s Acque Purifying Face Mask 50 ml ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde cilt maskeleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Nature’s Acque Purifying Face Mask 50 ml ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Nature’s Acque Purifying Face Mask 50 ml Kaynak Açıklama Metni

  Cildi kurutmadan kirleri ve sebum fazlasını emen değerli beyaz-kil bazlı maske. Formülü aynı zamanda, arındırıcı ve tonlayıcı Bergamut cilt görünümünün yenilenmesini destekleyen ve cildi yumuşatan Acı bademden alınan mandelik asit içerir. Bergamut Portakalının en değerli çeşidi, deniz kıyısı ve Calabria dağları arasında yer alan eski turunçgiller ağaçlığında yetişir.

  Kullanım şekli: Göz temasından kaçınarak, temizledikten sonra yüz ve boyun bölgesine katman halinde uygulayın. 10/15 dakika bekletin. Haftada bir ya da iki kez kullanın.

  Nature’s Acque Purifying Face Mask 50 ml Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 17 Eylül 2018 17 Eylül 2018 — 18:17

  Bir yanıt yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık