Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Nazoster Burun Spreyi Kullanıcı Yorumları

Nazoster Burun Spreyi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Nazoster Burun Spreyi
 • Kullanım Alanları : Burun Spreyi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Nazoster Burun Spreyi
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Nazoster
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 1225
 • Nazoster Burun Spreyi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Nazoster Burun Spreyi ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde burun spreyleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Nazoster Burun Spreyi 1

  Nazoster Burun Spreyi 1

  Nazoster Burun Spreyi ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Nazoster Burun Spreyi 2

  Nazoster Burun Spreyi 2

  Nazoster Burun Spreyi Kaynak Açıklama Metni

  Nazoster Burun Spreyi, içerisinde mometazon furoat ile burundaki iltihabı, kaşıntıyı tıkanıklığı ve hapşırığı gidermede etkilidir.

  Nazoster Burun Spreyi 3

  Nazoster Burun Spreyi 3

  Beyaz renkli, çalkalandığında homojen, sulu süspansiyon görünümünde olan Nazoster; 6 yaş ve üzeri çocuklarda ve yetişkinlerde saman nezlesi ve yıl boyunca devam eden burun iltihabı semptomlarının tedavisinde kullanılır. Bunun yanında, 2-6 yaş arasında alerjik burun iltihabı tanısı saptanmış olan çocuklarda kullanılabilir. Ve ayrıca, 18 yaş ve üzeri yetişkinlerde nazal polip (iyi huylu ur) tedavisinde de kullanılır.

  Nazoster Burun Spreyi 4

  Nazoster Burun Spreyi 4

  Nazoster Burun Spreyi Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 27 Temmuz 2020 27 Temmuz 2020 — 14:37

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık