Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

NBL Gynobiotic Takviye Edici Gıda 10 Kapsül Kullanıcı Yorumları

NBL Gynobiotic Takviye Edici Gıda 10 Kapsül Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : NBL Gynobiotic Takviye Edici Gıda 10 Kapsül
 • Kullanım Alanları : Takviye Edici Gıda
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : NBL Gynobiotic Takviye Edici Gıda 10 Kapsül 94 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : NBL
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 229
 • NBL Gynobiotic Takviye Edici Gıda 10 Kapsül Yorum Yapmak için Tıklayın

  NBL Gynobiotic Takviye Edici Gıda 10 Kapsül ürünü diyet ürünleri ana kategorisinde takviye edici gıda ürünleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  NBL Gynobiotic Takviye Edici Gıda 10 Kapsül ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  NBL Gynobiotic Takviye Edici Gıda 10 Kapsül Kaynak Açıklama Metni

  NBL Gynobiotic Takviye Edici Gıda 10 Kapsül

  NBL Gynobiotic Takviye Edici Gıda 10 Kapsül

  NBL Gynobiotic Takviye Edici Gıda 10 KapsülÖnerilen kullanım şekli:Günde 2 kez, sabah ve akşam yemekle beraber alınır.İlaç Değildir.Ürün ProfiliGünlük Alım Dozu Miktarı2 kapsülBüyük meyveli vaksiniyum meyve ekstresi240 mgLif 101.52Fruktooligosakkarit Probiyotik Mikroorganizma130 mgLactobacillus acidophilus Lactobacillus rhamnosus Uyarılar: 25C nin altındaki oda sıcaklığında saklayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

  NBL Gynobiotic Takviye Edici Gıda 10 Kapsül Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 15 Ekim 2021 15 Ekim 2021 — 10:12

  Bir yanıt yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık