Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Restoria Discreet Saç Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları

Restoria Discreet Saç Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Restoria Discreet Saç Bakım Kremi
 • Kullanım Alanları : Saç Bakım Kremi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Restoria Discreet Saç Bakım Kremi 85 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Restoria
 • Kaynak : n11
 • Ürün Skoru : 2078
 • Restoria Discreet Saç Bakım Kremi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Restoria Discreet Saç Bakım Kremi ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde saç bakım kremleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Restoria Discreet Saç Bakım Kremi ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Restoria Discreet Saç Bakım Kremi Kaynak Açıklama Metni

  Beyaz saç problemi yaşayan kişilere yönelik bir üründür. Restoria Discreet Krem boya değildir, içerdiği özel formül sayesinde, saça rengini veren pigmentleri arttırır ve böylece beyazlaşmış saçları kademeli olarak doğal görünümlü rengine kavuşturur.

  Beyaz saçlarınızı aşamalı olarak renklendirir. Bu sayede fark edilen gecelik değişiklikler oluşmaz. Ortalama üç – dört hafta sürecek bu uygulama süresince, saçın renklendirildiğini kimse fark etmeyecektir. Bu süre kişisel özelliklere (yaş, saçtaki pigment oranı, vb.) göre değişiklik gösterebilir. Bazı saçlarda, beyaz saçlar kademeli olarak önce sarı/açık kahverengi, sonra koyu kahverengi ve gün geçtikçe daha koyu renge dönüşür.

  Restoria Discreet Saç Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 25 Ekim 2018 25 Ekim 2018 — 15:18

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık