Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Royal Canin Fhn Fit 32 Yetişkin Kedi Maması Kullanıcı Yorumları

Royal Canin Fhn Fit 32 Yetişkin Kedi Maması Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Royal Canin Fhn Fit 32 Yetişkin Kedi Maması
 • Kullanım Alanları : Yetişkin Kedi Maması
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Royal Canin Fhn Fit 32 Yetişkin Kedi Maması 409 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Royal Canin
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1375
 • Royal Canin Fhn Fit 32 Yetişkin Kedi Maması Yorum Yapmak için Tıklayın

  Royal Canin Fhn Fit 32 Yetişkin Kedi Maması ürünü diğer ürünler ana kategorisinde kedi mamaları arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Royal Canin Fhn Fit 32 Yetişkin Kedi Maması ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Royal Canin Fhn Fit 32 Yetişkin Kedi Maması Kaynak Açıklama Metni

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  1-7 Yaş Arası Orta Derecede Aktif Yetişkin Kediler Komple Mama

  ÜRÜN DETAYLI AÇIKLAMA

  FIT, yetişkin kedilerin ihtiyaçlarını karşılayacak gerekli besinleri içeren ve sağlıklarını korumaya yardımcı komple ve dengeli bir mamadır. Kedinizin sağlığı ve hareketliliği için gerekli protein, yağ asitleri,lifler,vitaminler ve mineraller yönünden zengindir. Dengeli içeriği sayesinde kedinizin ideal kilosunun korunmasına yardımcı olur.

  İÇİNDEKİLER

  kurutulmuş kümes hayvanları eti, mısır, pirinç, mısır gluten, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat*, bitkisel lifler, hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, maya, mineraller, soya yağı, balık yağı, hidrolize maya (mannan-oligo-sakkaritler kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı). İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 14500 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Demir): 33 mg, E2 (Iyot): 3 mg, E4 (Bakır): 5 mg, E5 (Manganez): 43 mg, E6 (Çinko): 140 mg – Koruyucular – Antioksidantlar. ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %32 – Yağ: %15 – Kül: %7 – Diyetsel lif: %4.

  Royal Canin Fhn Fit 32 Yetişkin Kedi Maması Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 8 Kasım 2018 8 Kasım 2018 — 15:43

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık