Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Softto Plus Argan Yağlı Şampuan Kullanıcı Yorumları

Softto Plus Argan Yağlı Şampuan Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Softto Plus Argan Yağlı Şampuan
 • Kullanım Alanları : Şampuan
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Softto Plus Argan Yağlı Şampuan 30 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Softto Plus
 • Kaynak : n11
 • Ürün Skoru : 1135
 • Softto Plus Argan Yağlı Şampuan Yorum Yapmak için Tıklayın

  Softto Plus Argan Yağlı Şampuan ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde saç dökülmesine karşı destekleyici şampuan olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Softto Plus Argan Yağlı Şampuan ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Softto Plus Argan Yağlı Şampuan Kaynak Açıklama Metni

  Saç Tipi: Kuru saç tipleri için

  Bu ultra nemlendirici şampuan saç rengine zarar vermeden saçınızı nazikçe temizler. İçeriğindeki argan yağı ile yıpranmış saçlarınızı onararak daha güçlü ve canlı olmasına yardımcı olur. Softto Plus argan yağlı şampuan düzenli kullanım sonucunda saçlarınızın daha sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlar. Saç köklerinden uçlara doğru besleyerek daha sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar.

  KULLANIM ŞEKLİ: Saç derisine masaj yaparak ürünü köpürtün ve saçınızı durulayın. Gerekirse aynı işlemi tekrarlayın. Gözle temas halinde gözlerinizi bol su ile yıkayınız.

  Softto Plus Argan Yağlı Şampuan Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 2 Kasım 2018 2 Kasım 2018 — 13:17

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık