Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

UROREC 8 mg 30 kapsül Kullanıcı Yorumları

UROREC 8 mg 30 kapsül Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : UROREC 8 mg 30 kapsül
 • Kullanım Alanları : kapsül
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : UROREC 8 mg 30 kapsül
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : UROREC
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 2559
 • UROREC 8 mg 30 kapsül Yorum Yapmak için Tıklayın

  UROREC 8 mg 30 kapsül ürünü diğer ürünler ana kategorisinde kapsüller arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  UROREC 8 mg 30 kapsül ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  UROREC 8 mg 30 kapsül Kaynak Açıklama Metni

  UROREC alfaİA adrenoseptör blokörleri olarak adlandırılan bir ilaç grubuna girer. UROREC prostatta, idrar torbasında, idrar yollarında bulunan reseptörler için seçicidir ve bu reseptörleri bloke ederek bu dokulardaki düz kasların gevşemesine neden olur. Bu da idrara çıkmanızı kolaylaştırır ve semptomlarınızı hafifletir.

  UROREC 8 mg 30 kapsül

  UROREC 8 mg 30 kapsül Kullanıcı Yorumları - Diğer - 3 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 13 Nisan 2020 13 Nisan 2020 — 10:09

  Bir yanıt yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. iki yıl kadar kullandım geçeleri burun tıkanıklığı yaptı ondan olduğunu anlayınca bıraktım ikiğün içeyim emen tıkanıklık başlıyor

  2. 30 gün dur kolaniyorim sperm hiç yok onun dışında herhangi bir yan etkisi yoktur bana göre mükemmel bir ilaçtır devam ediyorum

   1. sperm ilaç bitimi sonrasında normale dönüyor,siz mükemmel demişinizde ne açıdan mükemmel onu açabilirseniz seviniriz

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık