Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Asis Anti Nacre Cream Kullanıcı Yorumları

Asis Anti Nacre Cream Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Asis Anti Nacre Cream
 • Kullanım Alanları : Sedefe Bağlı Kaşıntı
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Asis Anti Nacre Cream 53 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 2277
 • Asis Anti Nacre Cream Yorum Yapmak için Tıklayın

  Asis Anti Nacre Cream ürün öneri sistemi ile yorumlara açılmış ürünlerden olup bitkisel yapısı ile sedef hastalığına bağlı kaşıntıların giderilmesinde yardımcı ürün olarak sunulmaktadır. Ürünü öneren ziyaretçimiz kullanıcıların yorum ve tecrübelerini beklemekte. Siz de kullanığınız bu ürün hakkında deneyim ve tecrübelerinizi paylaşarak öneri sahibi ve ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizi bilgilendirebilirsiniz.

  Asis Anti Nacre Cream Kaynak Açıklama Metni

  Tamamen doğal bir kremdir.Günümüzde doğal kremlerin kullanımı oldukça fazladır. Bunun sebebi ise özellikle kimyasal kremlerin yan etkileri ve kortizonlu kremlerin zararlarından kaynaklanmaktadır.Bu krem sadece soğuk sıkma ile üretilen bitkisel aromatik yağlar, vazelin ve faydaları saymakla bitmeyen balmumundan üretilmiştir.Doğal kremleri düzenli olarak kullandığınızda yararlarını mutlaka göreceksiniz.

  Ürün ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve faydalarını öğrenmek için bizlere mail göndermeye yada telefonla ulaşmaya lütfen çekinmeyin.Uzmanlarımız sizlere her konuda yardımcı olmak ve ürün ile ilgili daha detaylı bilgi vermek için hazırlar.Unutmayın dermansız dert yoktur.

  SEDEFE BAĞLI KAŞINTIYI ANINDA DURDURUR !

  Asis cream sorunlu bölgeye sürüldüğü ilk andan itibaren etki eder ve karışıntıyı durdurur düzenli kullanım sonucunda ise pullanma kabuk tutma gibi durumları 1 hafta gibi kısa sürede durmasına yardımcı olurken ilerleyen günlerde azalmasını ve tamamen bitmesini sağlar !

  Sedef Hastalığı,yani tıp dilindeki adıyla Psioriasis dünya üzerinde her 100 kişiden 2 sinde bulunan,genetik faktörlerin rol oynadığı,stres ve üzüntüyle aktifleşen bir deri hastalığıdır.4 farklı çeşidi olan sedef hastalığının en yaygın olanı,diz,dirsek,sırt ve saçlı bölgelerde rastlanan altı kızarık üzeri tıpkı sedefi andıran beyaz pullu tabaka halinde olanıdır Sedef hastalığı o kadar korkunç bir hastalık ki tedavisi mutlu olmaktan geçiyor ve vücudunuzda sedef izlerini gördükçe stresiniz çoğalıyor hem strese girmemem lazım diyorsunuz hem de sedeflerinizi gördükçe derin bir stres içine giriyorsunuz.Sedef, görüntü bozukluğuna yol açtığından sosyal hayatınızı da olumsuz yönde etkiliyor!

  Sedef ve egzama sorunu yaşayanlara iyi bir haberimiz var. Sedef ve egzama sorunu dünya üzerinde her 100 kişide 2’sinde bulunmaktadır.Bu durum bu sorunu ne kadar sık görüldüğünü ortaya koyuyor.Ülkemizde ve Dünya’da milyonlarca insan bu sorunu durdurmak için çare aramakta.

  Sedef Hastalığı Nedir;

  Sedef deri hastalıklarının en önemlilerinden olup,kronik,tekrarlayıcı ve sık rastlanılan bir rahatsızlıktır.sedef hastalığının kesin nedeni belli değildir,bağışıklık sisteminin anormal çalışmasıyla ilgili olduğu bilinmektedir.Bağışıklık sistemindeki bu bozukluk derideki hücrelerin hızla çoğalmasına sebep olur.Sedef hastalığının toplumda görülme ihtimali yüzde 1 ile 3 arasında değişmektedir.En fazla görülen bölgeler diz,dirsek,bel,saçlı deri bölgeleridir. Hastalığın en büyük etkeni stres ve üzüntüdür.Yapılan araştırmalarda anormalliğin derideki mikrobik olmayan iltihap olayını tetiklediğini ve hastalığın ilerlemesine yol açtığını belirtiyorlar.Lekeler çoğunlukla kaşıntısız olduğundan hastayı yalnızca görünüş açısından rahatsız ederler.Lekeler ilaçla geçseler bile bir süre sonra yeniden tekrarlanabilir.Bazı hastalar da sedef hastalığı bir eklem iltihabıyla birlikte görülmektedir.

  Hastalık ömür boyu birkaç cilt lekesiyle sınırlı kalabileceği gibi,tüm vücuda yayılıp diğer hastalıklara da ve eklem iltihaplarına da yol açabilir.Kalıtsal etkenlerin sedef hastalığında belirleyici bir rolü vardır.Ama kalıtım yoluyla doğrudan hastalığın kendisinin değil,hastalığa karşı bir yatkınlığın geçtiği düşünülmektedir.Genetik bir hastalık olan sedef özellikle 20-50yaş grubunda sıkça görülür. Bazen 5 yaşından küçüklerde de oluşabilir.Ailesel özelliği olan bu hastalığın ebeveynlerde olması çocuklarında görülme ihtimalini artırır.

  Sedef hastalığı olanların akrabalarının yüzde 6,4’ünde hastalık başlangıç evresindedir.Sedef hastalığı,çocuklarda ve yaşlılarda ender olarak ortaya çıkmakla birlikte,hastalığın tedavisi, hastanın genel sağlığı,yaşı,yaşam tarzı ve sedefin çeşidi,yaygınlığı ve hastanın daha önce gördüğü tedaviler göz önünde bulundurularak planlanmalıdır.Nemlendirici krem ve losyonlar deri üzerindeki pulların giderilmesine ve kaşıntının azalmasına yardımcı olur. Sedef ve egzama sorunu genetik faktörlerin rol oynadığı stres ve üzüntüyle aktifleşen bir deri problemidir.

  Egzama nedir?

  Egzama rahatsız edici ve çirkin görünüşlü ve yaygın iltihaplı bir cilt hastalığıdır. Ama tehlikeli değildir.Deride oluşan alerjik ve ya alerjik olmayan bir takım tepkiler kızarma,cildin pul kaplanması,cilt kızarıklığı,hafif soyulmalardan başlayıp su toplayan kabarcıklara kadar seyredebilen bir cilt hastalığıdır.Egzamanın bir çok türü vardır.ancak belirtiler genel olarak aynıdır. Kronik egzama; egzamalı bölgenin kaşınmasıyla birlikte çabuk çatlayan daha kalın kabuklu bir türüdür.

  Atopik (alerjik egzama); alerjik egzamanın etkileri yaşa göre değişir. Genel olarak çocukluk döneminde görülmesine rağmen ilerleyen yaşlarda da gözükebilir. Alerjik egzamaya neden olan sabun, kimyasallar, doğal olmayan giyecekler ve toz gibi hayatımızdan uzaklaştıramayacağımız bir çok etkeni vardır. Atopik egzama da deri sürekli yağlanmalı ve nemlendirilmelidir. Seboreik egzama; yaygın bir şekilde görülen bir cilt hastalığıdır. Genellikle kafa derisinde görülür. kafamızda kabuklanmalar belirir, burun etrafında kızarmalar, saç diplerinde pullanmalar ve kulak arkalarında beliren egzamalardır.

  El egzaması; kırmızı yaralar yalnızca ellerde görülür.Genellikle deterjanlar neden olmaktadır.Sürekli el yıkamanın neden olduğu durumlarda da görülmüştür.

  Tüm egzamalarda aynı olan,derinin bozulmuş yapısının düzeltilmesidir.Destek olarak yumuşak sabunlardan, deriyi çok kurutmayacak sabunlardan ve nemlendiricilerden faydalanılmalıdır.Derinin yapısını dengesini bozduğumuz zaman su bile egzamayı alevlendirir hale getirebilir.

  Dört farklı çeşidi olan sedef hastalığının en yaygın olanı diz dirsek sırt ve saçlı bölgelerde rastlanan altı kızarık üzeri sedefi andıran beyaz pullu tabaka halinde olanıdır.

  Sedef veya egzama rahatsız edici ve çirkin görünüşlü bir deri hastalığıdır ki tedavisi mutlu olmaktan geçer.basit bir tedaviyle kontrol altına alınabilir.Sedef ve egzama problemi yaşayanlar vücudunda sedef izlerini gördükçe strese girer sedef ve egzama görüntü bozukluğuna yol açtığından sosyal hayatı da olumsuz yönde etkiler sedef ve egzama gibi sorunlar yaşayan kişilerde iltihap oluşur ve deri dökülmeye başlar sedef ve egzama mikrobik bir sorun değildir.Açık bir yara şeklinde olmamaktadır.Bulaşıcı değildir.

  Genç yaşta ortaya çıkma ihtimalide fazladır ailede bu hastalığının olması sedef hastası olma eğilimini artırır.

  Günümüzde Türkiye ve Dünyada en etkili ürün olarak bilinen Asis krem ;deri iltihabı alerjik reaksiyon ve sedef hastalığından oluşan iltihap ve kaşıntıların yok olmasına yardımcı olur.

  Asis Anti Nacre Cream Kullanıcı Yorumları - Bitkisel - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 13 Şubat 2018 13 Şubat 2018 — 19:59

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık