Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

S.S.S. – Sıkça Sorulan Sorular

Ürün önerim neden onaylanmadı?

Ürün önerileri yeteri ürün bilgisi ve bu gilgileri kaynak gösterir bir resmi bayii ya da üretici online erişim bağlantısı olmadığı sürece yayına alınmaz. Bu durum yanıltıcı içerikleri önlemeye yöneliktir.

Ürün Önerim Neden Yayından Kaldırıldı?

Ürün tanıtım metni ve bu metni doğrular sayfa bağlatısındaki bilgilerin remi bir bayii ya da üretici tanıtım sayfası olmadığı öğrenildiğinde ya da bunu ispatlar bir şikatet alındığında yayından kaldırılır. Ayrıca üretici talebi ile de ürün tanıtımı yayından kaldırılabilmektedir.

Kullanıcı Yorumum Neden Onaylanmıyor?

Site kurallarına aykırı kullanıcı yorumları onaylanmamaktadır. Bunlar özetle genel sosyal toplum kurallarına, kanuni yükümlülüklere uygun olmayan içerikler olup. Ayrıca reklam ve viral yönlendirici içerikler de onaylanmaz.

Kullanıcı Yorumum Neden Kaldırıldı?

İlk denetlemelerde gözden kaçan ve kurallara aykırı yorumlar diğer genel denetlemelerde ve şikayetler aracılığı ile diğer kullanıcıların uyarıları doğrultusunda yayından kaldırılabileceği gibi. Resmi üretici firma talebi ile yayından kaldırılan ürünlere bağlı yorumlar artık ürün sisteme dahil olmadığından yayından kaldırılmaktadır.

Sponsor Reklam Vermek İstiyorum Nasıl Yapabilirim?

Ürün yorum sistemi herhangi bir ürüne bağlı bir kurum ya da kuruluşa bağlı olmadığı gibi daha sonradan da bu gibi kurum ya da kuruluşlardan reklam almamaktadır. Genel olarak “çıkar amacı gütmeyen hobi sitesi” kategorisinde değerlendirilebilinir.

Şikayet, Öneri ya da Uyarıları Nasıl İletebilirim?

İletişim sayfamızda yer alan formu doldurarak bizimle her konuda iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Hak Sahibi ve Resmi Satıcıları Ürün Önerisinde Bulunabilir mi?

Evet ürün önerisi esnasında istenen detay bilgileri en iyi şekilde sağlayabilecek asıl hak sahibi ve resmi satıcılardır. Bu nedenle ürün önerilerini kolaylıkla yapabilirler ziyaretçilerin yorumları aracılığı ile ürünlerini denetleyebilirler. Reklam içeriği konu ürün markası dışında olmadığı sürece bu gibi doyurucu bilgi içeriklerinin hemen yayını sağlanmaktadır.

Markama İlişik Değerlendirmeler İçin Yanıt Verebilir miyim?

Marka ve ürün hak sahiplerinin sağlayacağı yanıt bilgilendirmeleri her zaman çok daha bilgilendirici olmakla birlikte temsilci sitemi ile bunu yapabilirler. Bunun için iletişim sayfamızda yer alan mail aracılığı ile kolaylıkla iletişime geçerek bilgilendirme alabilirsiniz.

“Kaynak Açıklama Metni” nedir? Neden her ürün açıklamasında yer alıyor?

“Kaynak Açıklama Metni” ürün açıklamaları ardından ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesinin ürünü nasıl sunduğunu ziyaretçilerimizin görebilmeleri, yorumlar ile bunumu kıyaslayabilmeleri adına her ürün açıklamasında yer almaktadır. Ayrıca kullaniciyorumluyor.com hiç bir ürün için kişisel yorumlara açıklama kısmında yer vermemekte, tarafsızbir tartışma ortamını sağlamak adına kaynak site bilgileri yanında kaynak site ürün sunumuna da yer vermektedir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
Kullanıcı Yorumluyor © 2018
Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık