Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Diox Detox Zayıflama Çayı Kullanıcı Yorumları

Diox Detox Zayıflama Çayı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Diox Detox Zayıflama Çayı
 • Kullanım Alanları : Detox Zayıflama Çayı
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : Diox Detox Zayıflama Çayı 125 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : 18 Yaş ve Üzeri
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Diox Tea
 • Ürün Skoru : 5303
 • Diox Detox Zayıflama Çayı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Diox Detox Zayıflama Çayı ürünü detox yolu ile zayıflamaya yardımcı çay olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Diox Detox Zayıflama Çayı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Diox Detox Zayıflama Çayı Kaynak Açıklama Metni

  ÜRÜN BİLEŞİMİ

  Pirinç kabuğu tozu ekstresi, Biberiye ekstresi, Brokoli ekstresi,Ekinezya ekstresi, Gojiberry ekstresi, Yaban mersini ekstresi, Yoğurt otu ekstresi, Cüce palmiye ekstresi, Huş ağacı ekstresi

  KULLANIM ŞEKLİ

  Günde 2 sachet aç karna sıcak suyun içine atılarak eritilip içilerek kullanılır

  KULLANICI GURUBU

  18 yaş üzeri tüm kullanıcılar için uygundur.

  AMBALAJLAMA

  Gıda kullanımına uygun sachet ambalaj olarak kullanılmaktadır.

  RAF ÖMRÜ, DEPOLAMA, TAŞIMA KOŞULLARI

  Raf ömrü 4 yıldır. Kuru ve serin yerde muhafaza edilmelidir. Güneş ışığından korunmalıdır.

  ETİKETİNDE BULUNAN UYARILAR

  Son kullanma tarihi geçmiş olan ve ambalajı bozuk olan ürünlerimizisatın almayınız. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneş ışığından ve sıcaktan koruyunuz.

  İLAÇ DEĞİLDİR. GIDA TAKVİYESİDİR. Takviye edici gıdalar, normal beslenme yerine geçmez. Tavsiye edilen günlük kullanım dozajını aşmayınız . İlaç değildir, hastalıkların önlenmesinde veya tedavi edilmesinde kullanılamaz. Kalp ve tansiyon hastalarının doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilir.

  Diox Detox Zayıflama Çayı Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 20 Mart 2018 20 Mart 2018 — 21:42

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık