Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet Kullanıcı Yorumları

NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet
 • Kullanım Alanları : Tablet
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : NEXSTEP
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 2330
 • NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet Yorum Yapmak için Tıklayın

  NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet ürünü diğer ürünler ana kategorisinde tabletler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet 1

  NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet 1

  NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet 2

  NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet 2

  NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet Kaynak Açıklama Metni

  İlacın etken maddesi Esomeprazol‘ dur. NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet, midede üretilen asit miktarını azaltan bir proton pompası inhibitörüdür. Midede üretilen asit miktarını azaltarak çalışır. NEXSTEP, aşırı mide asidinin meydana getirdiği gastroözofajeal reflü ( asit ve mide içeriğinin yemek borusundan ağıza gelmesi.) hastalığı eşliğinde gelişen mide yanması ve kusma gibi hastalık belirtilerinin tedavisinde ve eroziv özofajitin (mide içeriği ve asidin yemek borusuna kaçmasından dolayı oluşan yemek borusu iltihaplanması ve ağrı) tedavisinde ve tekrarının önlenmesinde; mide ve on iki parmak bağırsağı ülseri (endoskopik olarak kanıtlanmış) olan hastalarda kanamanın önlenmesinde ve hastalık belirtilerinin iyileştirilmesinde; Zollinger-Ellison sendromu gibi aşırı mide asidini içeren diğer durumlarda asit salgılanmasının engellenmesinde; H.pylori (Helicobacter pylori)’nin neden olduğu duodenal ve gastrik ülserlerin uygun bir antibiyotik kombinasyonu ile birlikte tedavisinde ve tekrarının önlenmesinde; sürekli steroid olmayan yangı giderici (aspirin, ketoprofen, ibuprofen, piroksikam gibi) ilaçlar ile tedavi gören hastalarda bu ilaçların neden olduğu ülserlerin önlenmesinde ve tedavisinde kullanılır.

  NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet 3

  NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet 3

  NEXSTEP 40 mg Enterik Tablet Kullanıcı Yorumları - Diğer - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 26 Temmuz 2020 26 Temmuz 2020 — 12:54

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Nexstepi kullandiğimdan bu yana vucudum kendine geldi.Yedigimden ictigimden bi sey anlar oldum.Kim yaptiysa ilaci şükranlarimi sunarim.Baska bir ilaca luzum yok.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık