Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Bombax Kilo Aldırıcı Kullanıcı Yorumları

Bombax Kilo Aldırıcı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Bombax Kilo Aldırıcı
 • Kullanım Alanları : Diyet - Kilo Aldırıcı
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 1 Kuru Bombax Kilo Aldırıcı 49 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Bombax7
 • Ürün Skoru : 4398
 • Bombax Kilo Aldırıcı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Bombax Kilo Aldırıcı bitkisel yapısı ile kilo almaya yardımcı bitkisel gıda takviyesi olarak sunulan ürünlerden. Ürün ziyaretçimiz tarafından kullanıcıların deneyim ve tecrübelerini almak için önerilmiştir. Ürün kaynak sitesinde yer alan açıklama metni aşağıda yer aldığı şekildedir. Ürünü kullanan ziyaretçilerimiz deneyim ve tecrübelerini yorum yolu ile paylaşarak öneri sahibi ve ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizi bilgilendirebilirler. Ayrıca ürünü kullanmayan ancak takip eden ziyaretçilerimiz de yine yorum yolu ile kullanıcılara sorularını sorabilirler.

  Bombax Kilo Aldırıcı Kaynak Açıklama Metni

  Bombax

  Kaybedilen enerji miktarının daha fazlası alınarak bu dengelenebilir.Gerek hayat koşulları olsun gerekse yoğun iş temposu olsun hareketli bir yaşamda bu sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz.Bombax ile birlikte metabolizmayı yormadan sağlıklı bir şekilde kilo alabilir ve vücudunuzun artan enerji ihtiyacını karşılayabilirsiniz.Bombax kudret narlı bitkisel karışımın içinde %75 karbonhidrat ve %23 protein yer almaktadır.Karbondihrat içeren gıdalar vücuda enerji verirler.Vücudumuz enerjisinin büyük bir kısmını karbonhidrattan elde eder.Ağır şekilde uygulanacak fiziksel aktiviteler de karbonhidratların daha etkili enerji kaynağı olduğu bilinmektedir.Sağlıklı beslenme açısından tüketilmekte olan birçok besin bileşik karbonhidrat grubuna girer.Özellikle sebzeler, tahıl ürünleri ve kuru baklagiller bu gruba girmektedir.Basit karbonhidrat grubuna girenler ise şeker, reçel, meyveler ve bal tarzı yiyeceklerden oluşur.

  Karbonhidrat Tozu

  Düzenli bir şekilde çalışmayla vücut kütlesi arttırılarak kilo alımı kolaylaştırılabilir.Karbonhidratlar kilo alımı için önemli rol oynamaktadır.Kas inşaası için temel faktörlerin başında gelir karbonhidratlar.Bombax ürününün de ana etken maddesi karbonhidratlardır.Gün içerisinde aktiviteler için gerekli olan enerjiye hizmet eder.Bombax kullananlar için anahtar kelime yoğun spor ve ativitelerdir.Ayrıca kilo alabilmek için düzenli beslenme alışkanlığı edinilmesi gereklidir.Düzenli beslenme ve yemek ayırt etmemek te size yardımcı olacaktır.İştahınızı açmak için bombax ve yeteri kadar spor ve aktivite size yardımcı olacaktır.Özellikleri lifli yiyecekleri kilo alımında baş rol oynamaktadırlar.Örnek olarak tahıllar, sebzeler gibi.

  Neden Kilo Alamıyorum?

  Bazı insanların gün içerisindeki fiziksel aktiviteleri diğer insanlara göre daha fazla olabilir ve enerjilerini bu yolla harcayabilirler.Ayrıca genetik yapının zayıflıkla ilgili bir konu olduğunu da unutmamak gereklidir.Bir diğer husus ise ufak ta olsa depresyon, stres ve kronik ağrılar vücut dengesini bozabilir, bu da metabolizmanın hızlı çalışmasına meyil edebilir.Zayıflamaya çalışmadığınız halde bir anda zayıflıyorsanız bunun sebebini öğrenmek için bir doktora başvurmalısınız çünkü bilmediğiniz bir rahatsızlığınız olabilir.

  Kilo Aldıran Besinler

  Eğer ki yeteri kadar kilo alamıyorum diyorsanız, sizin yaş aralığınıza ve sağlık koşullarınıza en faydalı kalori bakımından zengin beslenme programı için bir beslenme uzmanına başvurabilirsiniz.

  Kuruyemişler : Fındık, fıstık ve badem gibi kuruyemişler içeriğindeki sağlıklı yağ asitleri, protein ve kalori bakımından oldukça zengindir.

  Tahin: 50 gram tahinde yaklaşık olarak 300 kalori vardır.

  Peynir: Yağ miktarı yüksek olduğundan dikkatli olarak tüketilmesi gereklidir.Kalsiyum ve protein deposu olan peynir kilo aldırıcı yiyecekler arasında kendine yer bulur.

  Hayvansal Yağlar: Et ve balık yağları yüksek miktarda kolesterol içermektedir ve dikkatli bir şekilde tüketilmelidir.Örnek olarak 50 gram tereyağında yaklaşık 450 kalori ve yine balık yağının 50 gramında yaklaşık 460 kalori vardır.

  Bitkisel Yağlar: Bitkisel yağlar denilince akla ilk önce zeytinyağı gelmektedir.Zeytinyağı, palmiye yağı, fıstık yağı, fındık yağı yüksel kalori içeren gıdalar arasındadır.Örnek olarak 50 gram bir zaytinyağında yaklaşık 450 kalori vardır.

  Bombax Kilo Aldırıcı Kullanıcı Yorumları - Bitkisel, Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 23 Şubat 2018 23 Şubat 2018 — 12:29

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık