Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

K-MEXADER Merhem Kullanıcı Yorumları

K-MEXADER Merhem Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : K-MEXADER Merhem
 • Kullanım Alanları : Merhem
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : K-MEXADER Merhem
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : K-MEXADER
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 2062
 • K-MEXADER Merhem Yorum Yapmak için Tıklayın

  K-MEXADER Merhem ürünü diğer ürünler ana kategorisinde merhemler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  K-MEXADER Merhem 1

  K-MEXADER Merhem 1

  K-MEXADER Merhem ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  K-MEXADER Merhem 2

  K-MEXADER Merhem 2

  K-MEXADER Merhem Kaynak Açıklama Metni

  İlacın Etken Maddesi Mometazon furoat‘ tır. K-MEXADER Merhem, vücutta kızarıklığa, şişliğe ve iltihaba neden olan kimyasalların etkilerini azaltan ve cilt üzerine uygulanan bir ilaçtır. Atopik dermatit (egzama), alerjik dermatit ( deterjan kullanımı gibi) ve psoriasis-sedef hastalığı ( dizlerde, dirseklerde, saçlı kafa derisinde ve diğer bölgelerde kuru ve kaşıntılı kızarıklıklarla birlikte kalın, sedef rengi, iri pullanmalar -kepeklenmeler) gibi iltihaplı deri hastalıklarının tedavisinde etkilidir. K-MEXADER, bu tür iltihaplı deri hastalıklarına bağlı kaşıntının ve iltihap belirtilerinin giderilmesi için kullanılmaktadır.

  K-MEXADER Merhem Kullanıcı Yorumları - Diğer - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 31 Ekim 2020 31 Ekim 2020 — 13:55

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kulak memesi hizasında yanak kısmında kuru ve kaşınmayan kurcaladıkça yayılan sivilceler için kullandım 1.2.günde bitiyor.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık