Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Hairtox Saç Detoks Seti Şampuan Krem ve Serum Kullanıcı Yorumları

Hairtox Saç Detoks Seti Şampuan Krem ve Serum Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Hairtox Saç Detoks Seti Şampuan Krem ve Serum
 • Kullanım Alanları : Saç Detoks Seti Şampuan Krem ve Serum
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Hairtox Saç Detoks Seti Şampuan Krem ve Serum 75 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Hairtox
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 316
 • Hairtox Saç Detoks Seti Şampuan Krem ve Serum Yorum Yapmak için Tıklayın

  Hairtox Saç Detoks Seti Şampuan Krem ve Serum ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde saç bakım setleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Hairtox Saç Detoks Seti Şampuan Krem ve Serum ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Hairtox Saç Detoks Seti Şampuan Krem ve Serum Kaynak Açıklama Metni

  Hairtox Saç Detoks Seti Şampuan Krem ve Serum

  Hairtox Saç Detoks Seti Şampuan Krem ve Serum

  Bu ürün Inova İnteraktif’e ait bir üründür. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hairtox Saç Detoks, içeriğinde 1 sette Hairtox Şampuan (75 ml.), Hairtox Krem (75 ml.) ve Hairtox Serum (20 ml.) olmak üzere 3 ürün bulunmaktadır. 1 Set 1 aylık kullanım içindir. HairTox saç detoksu seti saçınızda derinlemesine temizlik yapmaya, toksinleri atmaya ve içerisindeki vitaminler sayesinde saç köklerinize enerji vermeye yardımcıdır. Bu sayede hızlı uzamasını sağlamaya, saç dökülmesini durdurmaya ve hızlı uzamasını sağlamaya yardımcıdır. Saçınızın dökülmesine ve uzamamasına neden olan en önemli faktör saç köklerinde biriken toksinlerdir. Saç Detoksu ile bu toksinleri yok ederek, saçınızın tekrardan canlanmasını sağlayabilirsiniz. Hairtox Saç Detoks Kullanımı; Hairtox Şampuanı(75 ml) : Bir iki damla şampuanı saçınız ile saç diplerine temas edecek şekilde ovalayarak yıkayınız. Hairtox Krem (75 ml) : Saçınızı hairtox şampuan ile yıkadıktan sonra ıslak saçlarınıza baştan uca kadar eşit miktarda uygulayınız. 3-5 dk bekleyip bol su ile durulayınız. Ve son adım, Hairtox Serum (20 ml): Saç köklerinize temas edecek şekilde aplikatör ucunu saç diplerine masaj yapacak şekilde aplike ediniz.Gece yatmadan evvel günde 1 kez uygulanması tavsiye edilir. Ürünün tüm gece saç diplerine kalması önerilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri GittiGidiyor iptal etme hakkını saklı tutar. Bu ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.

  Hairtox Saç Detoks Seti Şampuan Krem ve Serum Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 24 Eylül 2021 24 Eylül 2021 — 11:04

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık