Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Flaseek Bacak İnceltici Çorap Kullanıcı Yorumları

Flaseek Bacak İnceltici Çorap Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Flaseek Bacak İnceltici Çorap
 • Kullanım Alanları : Bacak İnceltici Çorap
 • Ürün Yapısı : Tekstil
 • Ortalama Fiyat : Flaseek Bacak İnceltici Çorap
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 6672
 • Flaseek Bacak İnceltici Çorap Yorum Yapmak için Tıklayın

  Flaseek Bacak İnceltici Çorap ürünü Tekstil ürünleri ana kategorisinde bacakların daha ince görünmesini sağlayan çoraplar arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Flaseek Bacak İnceltici Çorap ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Flaseek Bacak İnceltici Çorap Kaynak Açıklama Metni

  Flaseek Bacak İnceltici Çorap Nedir?

  Bacağı 5 cm, hatta daha fazla incelttiği iddia edilen, inceltici ve sıkılaştırıcı bu korse çoraplar. Ürün içeriği hakkında fazla bilgi yer almayan sosyal medya ve haber sitelerinde ürünün sıkılaştırıcı korse benzeri etkiler ile daha sıkı ve 5 cm ye kadar incelik sağlayan çoraplar arasında ismi geçmektedir.

  Flaseek Bacak İnceltici Çorap Nasıl Kullanılır?

  Flaseek Bacak İnceltici Çorap herhangi bir çorap gibi giyilerek kullanılıyor. Bacakları kavrayışı ve sıkılaştırıcı etkisi ile vaadedilen inceliği sağladığı belirtlmekte.

  Flaseek Bacak İnceltici Çorap

  Flaseek Bacak İnceltici Çorap Kullanıcı Yorumları - Tekstil - 2 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 14 Nisan 2018 30 Temmuz 2019 — 17:33

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hepsiburadadan bu ürün diye yanlış ürün siparişi vermişim. Ambalajları çok benzese de farklı marka ürün gönderildi. Benim dikkatsizliğim sanırım itiraz etme gereği duymadım. Ancak çok aramama rağmen bir türlü bir resmi satış sitesine ulaşamadım. Önerebileceğiniz güvenilir bir yer var mıdır?

   1. Ben de çok aradım ancak yok. Kızlar soruyorda tartışmalar da alibabadan alanlar olduğunu gördüm. Benim anlamadığım şeyler gümrük sorunlu siparişler. Bir de güvenemedim açıkcası.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık