Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Siberian Wellness Kalsiyum Kaynağı Kırmızı Deniz Yosunlu Doğal Koruyucu Diş Macunu Kullanıcı Yorumları

Siberian Wellness Kalsiyum Kaynağı Kırmızı Deniz Yosunlu Doğal Koruyucu Diş Macunu Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Siberian Wellness Kalsiyum Kaynağı Kırmızı Deniz Yosunlu Doğal Koruyucu Diş Macunu
 • Kullanım Alanları : Koruyucu Diş Macunu
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Siberian Wellness Kalsiyum Kaynağı Kırmızı Deniz Yosunlu Doğal Koruyucu Diş Macunu 125 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Siberian Wellness
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 196
 • Siberian Wellness Kalsiyum Kaynağı Kırmızı Deniz Yosunlu Doğal Koruyucu Diş Macunu Yorum Yapmak için Tıklayın

  Siberian Wellness Kalsiyum Kaynağı Kırmızı Deniz Yosunlu Doğal Koruyucu Diş Macunu ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde diş macunları arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Siberian Wellness Kalsiyum Kaynağı Kırmızı Deniz Yosunlu Doğal Koruyucu Diş Macunu ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Siberian Wellness Koruyucu Diş Macunu Kaynak Açıklama Metni

  Siberian Wellness Kalsiyum Kaynağı Kırmızı Deniz Yosunlu Doğal Koruyucu Diş Macunu

  Remineralize edici macun diş minesini güçlendirir ve onarır, nazikçe parlatır ve aydınlatır. Doğal kökenli bileşenlerin oranı %98,5 Uçucu yağ kompleksi limon, ardıç ve karanfiller diş sağlığınızı destekler, ağızınızı ve nefesinizi ferahlatır.. DIŞ MINESININ YOĞUN GÜÇLENDIRILMESI İnci tozundan ve multimineral kompleksten iki kalsiyum kaynağı. ÖZENLE AYDINLATMA Yumuşak formül, hassas diş mineleri için bile uygundur. Günde en az iki kez dişlerinizi fırçalayarak ağız içi bakımınıza destek olabilirsiniz. Kullanım sonrası ağzınızı çalkalayınız.

  Siberian Wellness Kalsiyum Kaynağı Kırmızı Deniz Yosunlu Doğal Koruyucu Diş Macunu Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 15 Mart 2023 15 Mart 2023 — 11:03

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık