Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Wonder Core Smart Spor Aleti Kullanıcı Yorumları

Wonder Core Smart Spor Aleti Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Wonder Core Smart Spor Aleti
 • Kullanım Alanları : Spor
 • Ürün Yapısı : Mekanik
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Wonder Core Smart Spor Aleti 99 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 4495
 • Wonder Core Smart Spor Aleti Yorum Yapmak için Tıklayın

  Wonder Core Smart Spor Aleti ürünü mekanik yapılı bir kolay spor aleti olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından ürün öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilermizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Wonder Core Smart Spor Aleti ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de ürün hakkındaki sorularını kullanıcı ziyaretçilere yine yorum metodu aracılığı ile yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi kaynak ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Wonder Core Smart Spor Aleti Kaynak Açıklama Metni

  Wonder Core Smart ile Tanışın!

  Wonder Core Smart’ın zorluk seviyesi ayarlanabilir basit kullanım sağlayan kollarıyla egzersizinizi keyifli hale getirebilirisiniz.

  Wonder Core Smart’ın sağ ve solda bulunan birbirinden bağımsız hareket edebilen kollarının kullanım kolaylağını keşfedin!

  Wonder Core Smart’ın mucizevi kollarıyla isterseniz bacak veya kol,isterseniz her ikisini birden dilerseniz de tüm vücudunuzu kullananarak farklı bir çok egzersiz hareketiyle çalışabilirsiniz.

  Kollar sayesinde sırtınızdan yukarı doğru hareket etmenizin ve daha uzun süre egzersiz yapabilmenin kolaylığını yaşayacaksınız. Siz mekik çekerken artık bir yardımcıya ihtiyaç duymayacaksınız!

  Wonder core smartın mucizevi özelliği sayesinde adeta yardımcı antrenörle çalışıyor hissine kapılacaksınız.

  Kollar sayesinde sırtınızdan yukarı doğru hareket etmenizin ve daha uzun süre egzersiz yapabilmenin kolaylığını yaşayacaksınız.

  Smart Wondercore Spor Aleti Nedir ?

  Genç,yaşlı,kadın,erkek ayrımı olmaksızın herkese uygun tasarımıyla evinizin vazgeçilmezi olacak olan Wonder Core Smart ile hep eğlenip hem sıkılaşmanız keyfine varacaksınız.

  Kurup kaldırması kolay ve katlanabilir olduğundan bayanlar gün içinde evlerinde, çalışanlar ise spor salonlarına giderken harcayacakları zamanı keyifle ve güvenle Wonder Core Smart kullanarak kolaylığın tadına varacaksınız.

  6 farklı egzersiz programı ve ayrıca kardiyo programı ile ister kalori yakmada isterseniz de kaslarınızı güçlendirmek için vücut yapmada kullanabilirsiniz.Her iki tarafında da, akıllıca gizlenmiş yaylı kuvvet ayar sistemi ve bunu kontrol etmenizi sağlayan düğmesi bulunur.

  Bu sayede ayarlanabilir bir direnç sağlar. Her iki tarafa da 12 kilodan 24 kiloya kadar kuvvet uygulayabilirsiniz.

  Egzersiz yaparken zamanınızın ve harcadığınız eforun boşa gitmesini istemezsiniz değil mi?

  Kurup kaldırması kolay ve katlanabilir olduğundan bayanlar gün içinde evlerinde, çalışanlar ise spor salonlarına giderken harcayacakları zamanı keyifle ve güvenle Wonder Core Smart kullanarak kolaylığın tadına varacaksınız.

  Wonder Core Smart la mekik çekmeye başladıktan sonra istenmeyen yağlı bölgelere eritmede yardımcı olucaktır! Bacak hareketleriyle baldırınızı çalıştıracaksınız.

  Sonra karnınızı tamamen sıkılaştırmak için köprü egzersizi yapabilirsiniz. Köprü egzersizi sayesinde aynı zamanda kalça bölgesindeki fazlalıklardan da kolayca kurtulmaya yardımcı olucaktır.

  Mükemmel Bir Vücut İçin!

  Kurup kaldırması kolay ve katlanabilir olduğundan bayanlar gün içinde evlerinde, çalışanlar ise spor salonlarına giderken harcayacakları zamanı keyifle ve güvenle Wonder Core Smart kullanarak kolaylığın tadına varacaksınız.

  6 farklı egzersiz programı ve ayrıca kardiyo programı ile ister kalori yakmada isterseniz de kaslarınızı güçlendirmek için vücut yapmada yardımcı olarak kullanabilirsiniz.

  Wonder Core’u En Etkili Şekilde Kullanın.

  Her iki tarafında da, akıllıca gizlenmiş yaylı kuvvet ayar sistemi ve bunu kontrol etmenizi sağlayan düğmesi bulunur. Bu sayede ayarlanabilir bir direnç sağlar. Her iki tarafa da 12 kilodan 24 kiloya kadar kuvvet uygulayabilirsiniz.

  Egzersiz yaparken zamanınızın ve harcadığınız eforun boşa gitmesini istemezsiniz değil mi?

  Alt vücudunuz içinse Wandercore ‘ın makaslama hareketiyle düzgün bacaklara ve sıkı bir kalçaya sahip olmaya yardımcı olur.

  Sıradan, yararsız ve sıkıcı yer hareketleri yapmaktan kurtulup Smart Wondercore ile tüm karın bölgenizi ve tüm vücudunuzu tahmin ettiğinizden daha hızlı değiştirme ve geliştirme şansını yakalayın!

  Hem daha hızlı, hem daha etkili, birden fazla egzersiz olanağı sunan Wonder Core Smart edinin spor hayatınızı kolaylaştırın!…

  Wonder Core Smart Spor Aleti Kullanıcı Yorumları - Diğer - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 6 Mart 2018 21 Mart 2018 — 03:06

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Wonder cors smart spor aleti aldım ancak kolunun bir tarafının yayı çıktı takmak ne mümkün kullanıcıların yorumlarından en çok şikayet bu konudan gelmektedir lütfen bu konunun üzerinde durarak kullanıcıları mağdur etmeyin bu konuda ne yapmamız gerektiğini bize bildirin

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık