Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Ürün yorumlama sistemi son kullanıcıların ürünler hakkında görüş, öneri ve tecrübelerini o ürün başlığı altında paylaşabildikleri bir sosyal içerik paylaşımı platformudur. Ayrıca bu sistem herhangi bir ürün, marka ya da şahıs adına reklam yapmadığı gibi bu reklamları da almaz.

Ürünlere ait içerik sayfaları o ürünün varsa resmi tanıtım sayfası yok ise resmi bayii olduğu ibaresi bulunan sayfalardan ürün bilgilerini alarak o sayfayı kaynak gösterir. Kaynak bilgisi her ürün sayfasında yer almaktadır.

Ürün yorumlama sistemi bir içerik barındırıcısı olarak  5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’ nın 125. maddesine göre tüm kanuni yükümlülükler paylaşımcıya aittir. Kanuni bir süreç halinde talep edildiğinde paylaşımcıya ait tüm bilgi ve dökümanlar resmi organlar ile paylaşılmaktadır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
Kullanıcı Yorumluyor © 2018
Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık