Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Soru sorun ve önerileriniz için aşağıda yer alan mail adresine mail gönderebilirsiniz. Şikayetlerde kurumsal mail kullanımı zorunludur. Bu durum kurumsal ürün temsilcisi ya da kaynak site temsilcisi olduğunuzu kanıtlamak açısından yanıltıcı maillerin önüne geçmek adına alınmış bir önlemdir. Kurumsal taleplerde iki aşamalı olarak onay sistemi mevcuttur.

  • Mailiniz bize ulaşır ve değerlendirilir haklı bulunması halinde işleme alınır.
  • Yapılacak değişiklik ya da kaldırma işlemi mailinize onaylamanız için özet olarak iletilir ve onay mailiniz ulaştığı anda işlem gerçekleştirilir.

Not: Yapılması gereken işlem acil ise bu iki aşamalı onay sisteminin ilk aşamasında yayın askıya alınarak ziyaretçi erişimine kapatılır. Onayınız ardından gerekli işlem gerçekleştirilir.

İletişim Mail: [email protected]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
Kullanıcı Yorumluyor © 2018
Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık