Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Revolution Skincare Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum Kullanıcı Yorumları

Revolution Skincare Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Revolution Skincare Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum
 • Kullanım Alanları : Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Revolution Skincare Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum 209,90 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Revolution
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 165
 • Revolution Skincare Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum Yorum Yapmak için Tıklayın

  Revolution Skincare Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde serumlar arasında sıralanmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Revolution Skincare Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Revolution Skincare Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum

  Revolution Skincare Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum

  Revolution Skincare Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum

  Revolution Cilt Bakımı Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum yağlı, tıkanık gözenek ve lekeye yatkın ciltler için bir kahramandır. İki cilt dostu bileşen olan Niacinamide ve Zinc’i kullanan bu hafif ve yumuşak serum, lekelerin üstesinden gelmeye ve büyük gözeneklerin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Birlikte, bu bileşenler cildin doğal yağ üretimini düzenleyerek daha fazla gözenek tıkanıklığını önlemeye yardımcı olurken, çinko aktif lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için sakinleştirici ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir. Günlük kullanım için yeterince hafif olan bu görünmez hafif formül, lekelerin üstesinden gelmek için temel ve kapatıcı altında ince bir tabaka halinde uygulanabilir.Nasıl kullanılır: Kullanmadan önce çalkalayınız.Temiz, kuru cilde birkaç damla uygulayın.En iyi sonuçlar için sabah ve akşam kullanın.Parfüm içermez, yağsız, paraben içermez, alkolsüz ve glütensizdir.Cruelty free ve Vegan’dır.

  Revolution Skincare Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 29 Mart 2023 29 Mart 2023 — 12:43

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık