Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Factor-M Factor 5 Skin Repair Serum Kullanıcı Yorumları

Factor-M Factor 5 Skin Repair Serum Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Factor-M Factor 5 Skin Repair Serum
 • Kullanım Alanları : Skin Repair Serum
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Factor-M Factor 5 Skin Repair Serum 58 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Factor-M
 • Kaynak : n11
 • Ürün Skoru : 703
 • Factor-M Factor 5 Skin Repair Serum Yorum Yapmak için Tıklayın

  Factor-M Factor 5 Skin Repair Serum ürünü bakım ürünleri ana kategorisince cilt bakım serumları arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Factor-M Factor 5 Skin Repair Serum ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Factor-M Factor 5 Skin Repair Serum Kaynak Açıklama Metni

  Yaşlılık belirtilerinin oluşmaya başladığı 30 yaş üzeri kadınlarda hem kırışıklıkları hem de selülit oluşan bölgeleri korumaya alıyor selülit oluşumunu yaşlanmayı engellemeye yardımcı oluyor aynı zamanda da onarıyor. Dilerseniz Factor 5 içeriği nelerden oluşuyor tek tek kontrol edelim.

  Hindistan Cevizi yağı: Cildin doğal nem derecesini korur, cilt lekelerini yok etmeye birebir iyi gelen bir meyve yağıdır. Kırışıklıkları azaltır, sindirim sistemini olumlu anlamda etkiler.

  Yosun yağı: Mineral deposudur, cilde oldukça faydalıdır sarkan cildi toparlar, hamilelik sonrası sarkan bölgelerde takviye olarak kullanılır, cildi sıkılaştırır.

  Aslan pençesi: Cilt için harika bir antioksidandır, bakteri ve iltihabın giderilmesinde etkili bir yağdır, cildi güzelleştirir, cilt hücrelerini yeniler.

  Vitamin C: Bu vitamin cildimizzin hayat kaynağıdır kolojen bakımından ve antioksidan bakımından cilt için olmazsa olman bir bileşendir.

  Provitamin B5:Cilt kırışıklıklarını önler, derinizin üst kısmındaki ölü deriyi atar, cilt kırışıklıklarını önler.

  Factor-M Factor 5 Skin Repair Serum

  Factor-M Factor 5 Skin Repair Serum Kullanıcı Yorumları - Bakım - 2 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 3 Şubat 2020 3 Şubat 2020 — 11:43

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. S.k.t. si 1 yil gecmis elimdeki urunun şimdi kullansam etki edermi?

   1. Son tüketim tarihi geçmiş hiç bir ürünü tüketmeyiniz.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık