Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Ella Ertesi Gün Hapı Kullanıcı Yorumları

Ella Ertesi Gün Hapı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Ella Ertesi Gün Hapı
 • Kullanım Alanları : Doğum Kontrol
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : 1 Tablet Ella Ertesi Gün Hapı 53 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : İlaçTR
 • Ürün Skoru : 1572
 • Ella Ertesi Gün Hapı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Ella Ertesi Gün Hapı ürünü 30 mg 1 tablet olarakta satışta olan bir doğum kontrolü hapı olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Ella Ertesi Gün Hapı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Ella Ertesi Gün Hapı Kaynak Açıklama Metni

  Ella 30 mg 1 Tablet (ertesi gün hapı) Endikasyonları

  Ella, halk arasında ertesi gün hapı olarak adlandırılan, beklenmeyen ya da korunma yönteminin başarısız olduğu cinsel ilişki sonrası kullanılan, Ulipristal Asetat içeren acil doğum kontrol hapıdır.

  Ella korunmasız olarak yapılan ilişkiden sonra ya da uygulanan korunma yönteminin başarısız olduğu durumlarda 120’inci saate (5’inci güne) kadar kullanılır.

  Ella 30 mg’ın ya da benzer ilaçların (ertesi gün hapları) normal bir doğum kontrol yöntemi amacıyla kullanılması uygun değildir.

  Ella hapı her durumda etkili olmayabilir. İlişkiden sonraki 5 güne kadar Ella kullanan her 100 kadından 2’si hamile kalabilir.

  Ella 30 mg 1 Tablet (ertesi gün hapı) Yan Etkileri

  Ella kullanımı ile bazı yan etkiler görülebilir. Ella kullanan 100 kadından 1 ile 10 arası kadında; üst karın ağrısı, karın ağrısı, bulantı, rahatsızlık hissi, bitkinlik, kusma, baş dönmesi, baş ağrısı, alt karında ağrı, kalça bölgelerinde ağrı, meme hassasiyeti, ağrılı adet kanaması, sırt veya kas ağrısı, duygu durumunda ani değişiklik gibi yan etkiler görülmüşür. Diğer olası yan etkiler için ilacın kullanım talimatını okuyunuz.

  Ella 30 mg 1 Tablet (ertesi gün hapı) Kullanımı

  Ella ertesi gün hapı aç karnına ya da tok karnına kullanılabilir.

  Emzirme Döneminde Ella Kullanımı

  Ella, anne sütüne geçmektedir. Bu nedenle Ella kullandıktan sonraki 1 hafta boyunca bebeğinizi emzirmemeniz önerilir. Emziren bir anne olarak Ella kullanmanız gerekiyorsa bebek ilaç kullanılmadan önce emzirilmeli ve sonraki bir hafta boyunca emzirilmemelidir. Bu süre boyunca anne sütünün kesilmemesi için sütü pompa yardımıyla almalı ve atmalısınız.

  Yaş Grubu

  Ella üzerinde yapılan klinik çalışmalara 18 yaşında altında olan sınırlı sayıda kadın katılmıştır. İlaç çocuklarda kullanılmamalıdır. 65 yaş üstü yaşlılara dair özel bir bilgi yoktur.

  Ella Ertesi Gün Hapı Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 20 Mart 2018 20 Mart 2018 — 14:06

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık