Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Detofit 21 Gün Diyet Programı Seti Kullanıcı Yorumları

Detofit 21 Gün Diyet Programı Seti Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Detofit 21 Gün Diyet Programı Seti
 • Kullanım Alanları : Diyet
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Detofit 21 Gün Diyet Programı Seti 75 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Detofit
 • Ürün Skoru : 1092
 • Detofit 21 Gün Diyet Programı Seti Yorum Yapmak için Tıklayın

  Detofit 21 Gün Diyet Programı Seti ürünü set halinde sunulan 21 günlük diyet ürünüdür. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Detofit 21 Gün Diyet Programı Seti ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Detofit 21 Gün Diyet Programı Seti Kaynak Açıklama Metni

  DETOfit Arındırıcı Bitki Çayı

  Sabah akşam yemeklerden 30 dkk önce aç karnına tüketiniz. Size program boyunca ihtiyaç duyacağınız hafiflik ve zindelik hissini verecek bu çayı çok seveceksiniz. Süzen poşette olması size kullanım açısından büyük kolaylık sağlayacaktır. Çayınızı Beslenme Kartında da göreceğiniz üzere günde 2 defa olmak üzere kahvaltı ve akşam yemeğinden yarım saat önce tüketeceksiniz. 1 su bardağı kadar kaynamış ve 1 dakika dinlendirilmiş suya 1 süzen poşet atıp 4-5 dakika demleyerek hazırlayacaksınız.

  DETOfit Ara Öğün Amaçlı Shake

  Günde bir kere öğün arasında alınmaktadır. 1 su bardağı yarım yağlı süte 1 tatlı kaşığı kadar ilave edilip karıştırarak tüketiyorsunuz (Dilerseniz süt yerine taze sıkılmış meyve suyu kullanabilirsiniz). Vitamin ve enerji deposu DETOfit Shake yorucu ve yoğun günlerinizde sizin yanınızda olacaktır.

  21 Günlük Beslenme Kartları

  Programı gün gün takip edebileceğiniz kartlardır. Her gün için ayrı karttan oluşan bu program sayesinde sürekli aynı şeyleri yemek yada her gün ne yiyebilirim diye düşünmekten kurtulacaksınız. Program içerisindeki yemekler kolay hazırlanabilir lezzetli ve her bütçeye uygun çeşitlerden seçilmiştir. Her gün için ayrı bir kartın olduğu bu programın her bir günü eşdeğer niteliktedir bu yüzden şayet yemeğini beğenmediniz bir günün kartı yerine başka günün kartındaki programı uygulayabilirsiniz. (7. , 14. ve 21. kartlar hariç) .

  21 Günlük Egzersiz Kartları

  Herkesin kolaylıkla yapacağı ve herhangi bir alete ihtiyaç duymadan uygulayabilirsiniz. Tıpkı Beslenme olduğu gibi her gün için ayrı bir kartın bulunduğu egzersizleri sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa sadece 15 dakika zaman ayırmanız yeterlidir. Bacak,basen ve karın bölgesinin ayrı ayrı çalıştıran temel hareketleri spor salonuna ihtiyaç duymadan şekillendirmeniz mümkündür.

  Kilo Takip Kartı

  Programın ilerleyişini takip etmek için Kilo Takip Kartları da sete eklenmiştir. Her sabah ihtiyaç giderdikten sonra hafif kıyafetle tartıldıktan sonra kilonuzu tarihle birlikte bu karta yazacak böylece günlük gelişiminizi gözlemleme şansınız olacak.

  Detofit 21 Gün Diyet Programı Seti Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 20 Mart 2018 20 Mart 2018 — 14:18

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık