Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Guarana Göbek, Bel, Basen İnceltici Krem Kullanıcı Yorumları

Guarana Göbek, Bel, Basen İnceltici Krem Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Guarana Göbek, Bel, Basen İnceltici Krem
 • Kullanım Alanları : Göbek, Bel, Basen İnceltici Krem
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Guarana Göbek, Bel, Basen İnceltici Krem 98 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Hepsi Burada
 • Ürün Skoru : 1536
 • Guarana Göbek, Bel, Basen İnceltici Krem Yorum Yapmak için Tıklayın

  Guarana Göbek, Bel, Basen İnceltici Krem ürünü göbek, bel ve basen bölgesi inceltici ürün olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Guarana Göbek, Bel, Basen İnceltici Krem ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Guarana Göbek, Bel, Basen İnceltici Krem Kaynak Açıklama Metni

  Kadınlara özel formül

  Guarana Krem, Türkiye’nin ilk eczanesinin sahibi olan ünlü Eczacı Mehmet Müderrisoğlu tarafından geliştirilmiş bir formüldür. Evde tek başınıza kimseden yardım almadan kolayca uygulayabilirsiniz.

  Guarana Krem L – Carnitine , Guarana Ekstrakt , Capsicum Oloeresin, Coleus Forskohlii bileşenlerinden oluşmaktadır.

  Kullanımı

  Guarana Krem ürününün gün içinde sadece 1 kez kullanılmasını yeterlidir. En iyi etkiyi alabilmek için uzmanlar tarafından gece yatmadan önce uygulanması tavsiye edilmektedir. Guarana Krem’i ilgili bölgeye 8-10 gram (bir tatlı kaşığı) kadar sürdükten sonra dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde tamamen yedirilmesini sağlayın.

  Guarana Göbek, Bel, Basen İnceltici Krem Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 20 Mart 2018 20 Mart 2018 — 20:53

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık