Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Nova Teatox Detoks Çayı Kullanıcı Yorumları

Nova Teatox Detoks Çayı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Nova Teatox Detoks Çayı
 • Kullanım Alanları : Detoks Çayı
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Nova Teatox Detoks Çayı 39 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Nova Teatox Çayı
 • Ürün Skoru : 2025
 • Nova Teatox Detoks Çayı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Nova Teatox Detoks Çayı ürünü detox yolu ile zayıflama ürünleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Nova Teatox Detoks Çayı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Nova Teatox Detoks Çayı Kaynak Açıklama Metni

  Nova teatox çayı, Teatox detoks çayı resmi satış sitemize hoş geldiniz. Sitemizde 39 liradan teatox ürününü güvenle orijinal olarak satın alabilirsiniz. Teatox çayı içerik olarak bitkisel bir ürün olup 28 günlük kullanım içermektedir. İçerisinde sabah detoks çayı ve akşam detox çayı olmak üzere toplam 42 adet çay vardır. Kullanım süresi 28 gündür.

  Nova Tea tox içeriği

  Teatox ürünümüzün içeriği sabah ve akşam olarak 2 farklı ürün olduğu için sırasıyla:
  Gündüz teatox içeriği; oolong çayı, mate çayı, zencefil, rezene, karahindiba çayı, limon, gotu kola, ısırgan otu ve kafein gibi bitkisel bir karışımdan oluşmaktadır.

  Akşam detox çayı içeriği; Nane yaprağı, çemen otu, meyan kökü, dulavrat otu, sinemaki çayı, alıç yaprağı, kedi otu kökü, karnıyarık otu gibi bileşenlerden oluşmaktadır.

  TeaTox Çayı kullanımı

  Nova teatox kullanımı şu şekildedir. Bir fincan sıcak su içerisine bir adet detox çayı atıp 4-5 dakika kadar demledikten sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sabah ve gece çayı kullanımı ise şu şekilde olmalıdır. Gündüz detoks çayı günde bir adet kullanılır. Gece çayı ise 2 günde bir kullanılır. İste ürünün kullanımı bu kadar basittir.

  28 günlük detox çayı olan teatox ürününü sipariş vermek istiyorsanız hemen bizi arayarak ya da menü bar da yer alan hemen satın al sekmesini tıklayıp. Sipariş formu içerisine gerekli bilgileri girerek sipariş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş formu içerisinde yer alan isim soyisim, ödeme yolu, adresiniz ve kaç adet istediğinizi belirten seçenekleri işaretleyerek nova teatox detoks çayı sipariş işlemlerinizi tamamladıktan sonra. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak onayınızı aldıktan sonra ürünleri kargolanmaktadır. Girdiğiniz bilgiler hiçbir şekilde kimseyle paylaşılmaz. Teatox çayı Türkiye’nin her yerine en geç 48 saat içerisinde teslim edilir. Saat 17:00’ a kadar verdiğiniz detoks çayı siparişleriniz aynı gün gönderilmektedir. Daha sonra vereceğiniz siparişler ertesi gün kargolanmaktadır. Eğer ki ileri bir tarihte ürünün elinize geçmesini istiyorsanız elinizde olması gereken zamanı bize belirtin biz ona göre sizlere kargolayalım. Nova teatox çayı hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlere irtibat numaramızdan ulaşabilirsiniz.

  Nova TeaTox Ürünü Hakkında Uyarılar

  • Kronik hastalığı olanlar doktor izni olmadan kullanmamalıdırlar.
  • Hamile bayanların kullanması önerilmez.
  • Oda sıcaklığında muhafaza etmeniz önerilir.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerlere saklayınız.
  • Teatox ürünü ilaç değildir. Bitkisel çaydır.

  Nova Teatox Detoks Çayı Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 21 Mart 2018 21 Mart 2018 — 22:36

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık