Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Smoke Forte Kullanıcı Yorumları

Smoke Forte Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Smoke Forte
 • Kullanım Alanları : Sigara Bırakma
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : 1 Set Smoke Forte 84 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1860
 • Smoke Forte Yorum Yapmak için Tıklayın

  Smoke Forte ürünü sigarayı bırakmada yardımcı aparatlar arasıda sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Smoke Forte ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de ürün hakkındaki sorularını yine yorum metodu aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Smoke Forte Kaynak Açıklama Metni

  Smoke Forte sigarayı bırakmak için başvurdukları yegane yardımcılardan birisidir. İçeriğinde 30 adet tek kullanımlık süzen poşet çay, 30 Smoke Forte markalı orjinal bant ve orjinal smoke forte markalı 100 adet tek kullanımlık sigara filtresi bulunmaktadır. Bu üçlü set tek bir kutu içinde sahip olabilirsiniz.

  Smoke Forte sizi sigara belasından kurtaracak ve sağlıklı bir hayata sahip olmanızda büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

  Smoke Forte Nasıl Kullanılır?

  Smoke Forte 3’lü setten oluşmaktadır. Bu setin içerisinde 100 adet filtre, 30 adet poşet çay ve 30 adet bant bulunmaktadır. Bu setin içerisinde bulunan ürünler Smoke Forte markalı orjinal ürünlerdir.

  Her gün 1 tane smoke forte bant, 1 tane smoke forte filtre ve 1 tane smoke forte poşet çayı düzenli olarak kullanın. Ürünü kullanmadan önce lütfen ürünün üzerinde yazan kullanım koşullarını okuyun.

  Smoke Forte Kullanıcı Yorumları - Diğer - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 12 Mart 2018 12 Mart 2018 — 16:57

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kulanıcı yorumlarını bulamadim sigarayı kesin bir sekilde brakmak istiyorum o yuzden de endiselerim var insalah bu urun gercektende bana sigarayi braktirirda parası her seyi helali hoş olsun derim tum arkadas cevreme de tavsiye ederim

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık