Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Kar Maks Oto Kar Zinciri Kullanıcı Yorumları

Kar Maks Oto Kar Zinciri Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Kar Maks Oto Kar Zinciri
 • Kullanım Alanları : Kar Zinciri
 • Ürün Yapısı : Mekanik
 • Ortalama Fiyat : 1 Set Kar Maks Oto Kar Zinciri 49 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1219
 • Kar Maks Oto Kar Zinciri Yorum Yapmak için Tıklayın

  Kar Maks Oto Kar Zinciri pratik kullanımlı kar zinciri olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından ürümü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden yararlanmak amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Kar Maks Oto Kar Zinciri ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak ürün öneri sahibi ziyaretçimiz ve ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü takip eden ancak henüz kullanmamış ziyaretçilerimiz de yine yorum metodu arcılığı ile sorularını ürünü kullanan ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Kar Maks Oto Kar Zinciri Kaynak Açıklama Metni

  KAR MAKS OTO KAR ZİNCİRİ

  Kar Maks pratik palet ile zincir çilesine son 5 dk takıp sessiz ve güvenli yolculuk yapın. Zincirden daha fazla yol tutuşu sağlar, asfalta ve aracınıza zarar vermez. Pratik palet soğukta zincir gibi elinize yapışmaz, üşütmez kemer gibi takıp rahatça kullanabilirsiniz.

  Kar Maks kar zinciri kullananlar. Pratik palet ile tek lastiğe uygulanıp kolayca yola çıkmanızı sağlar.

  Kar, kum, çamur gibi yerlerden kolayca kurtulmanızı sağlar. Pratik palet sadece çelik ve alüminyum jantlarda kullanılır.

  Maksimum güvenlik minimum fren ve patinaj sağlar. Diğer zincirler gibi gürültü ve sarsıntılı bir yolculuk değil sessiz ve titreşimsiz bir yolculuk sunmaktadır.

  Ultra sağlam tırnak tasarımı ile yolu kavraması sağlamıştır. Pratik palet ithal poliüretandan üretilmiş olup yüksek soğuk ve sıcaklığa oldukça dayanıklıdır.

  DİKKAT: Bu ürünü kullanırken maksimum 40 Km hız yapabilirsiniz. Kuru asfalt ve kötü yollarda kullanılmaz. Ürüne zarar verir. Ürünü kurarken lastiklerin çevresini yice sıkıp öyle kullanın. Ürün üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

  KAR MAKS ARTIK TÜRKİYE’DE!

  Kar Maks pratik lastik zinciri artık Türkiye’de. Pratik palet ile tek lastiğe uygulanıp kolayca yola çıkmanızı sağlar.

  Kar, kum, çamur gibi yerlerden kolayca kurtulmanızı sağlar. Pratik palet sadece çelik ve alüminyum jantlarda kullanılır.

  Maksimum güvenlik minimum fren ve patinaj sağlar. Diğer zincirler gibi gürültü ve sarsıntılı bir yolculuk değil sessiz ve titreşimsiz bir yolculuk sunmaktadır.

  Ultra sağlam tırnak tasarımı ile yolu kavraması sağlamıştır.

  Kar Maks Oto Kar Zinciri Kullanıcı Yorumları - Diğer, Otomobil - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 9 Mart 2018 18 Mart 2018 — 15:39

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık