Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Förbix GTS 35 Temizleyici Kullanıcı Yorumları

Förbix GTS 35 Temizleyici Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Förbix GTS 35 Temizleyici
 • Kullanım Alanları : Temizlik
 • Ürün Yapısı : Kimyasal
 • Ortalama Fiyat : 1 LT Förbix GTS 35 Temizleyici 25 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1803
 • Förbix GTS 35 Temizleyici Yorum Yapmak için Tıklayın

  Förbix GTS 35 Temizleyici etkili ve çok amaçlı genel temizlik ürünü olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden yararlanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Förbix GTS 35 Temizleyici ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem ürün öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de yine yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki sorularını ürünü kullanan ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu metni aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Förbix GTS 35 Temizleyici Kaynak Açıklama Metni

  ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ / FORBİX GTS 35

  Geniş bir kullanım alanına sahip bir üründür.Birçok temizlik ürününün üstesinden gelemediği,kirleri tek başına çözebilen bir etkiye sahiptir.Forbix Gts 35 otomotiv,mobilya,tekstil,halı yıkama,çamaşırhane,otelcilik,restorant,entegre gıda tesisleri,metal sanayi,plastik sanayii,ev temizliği ve benzeri birçok sektörde kirin yapısına göre direkt ve seyreltilerek kullanılan ve de uygulandığı yüzeyin ve malzemenin yapısını bozmadan çözebilme etkisine sahip,ortak çözüm sağlayan güçlü bir temizleyicidir.

  Kullanım alanları :

  Kahve Lekesi, Çay Lekesi, Kalıplaşmış Lekeler, Tükenmez Kalem Lekesi, Deri, Pvc, Kapı, Pencere, Dolap, Halı, Beton, Epoxy zemin, Ahşap yüzeylerde ve zemin temizliğinde Ev, Fabrika, Okul, Restoran, Alışveriş merkezleri vb. yerlerde kullanıma uygundur.

  Förbix GTS 35 Temizleyici Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 9 Mart 2018 9 Mart 2018 — 11:24

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık