Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Oms Çift Taraflı Tava Kullanıcı Yorumları

Oms Çift Taraflı Tava Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Oms Çift Taraflı Tava
 • Kullanım Alanları : Mutfak
 • Ürün Yapısı : Mekanik
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Oms Çift Taraflı Tava 129 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 2797
 • Oms Çift Taraflı Tava Yorum Yapmak için Tıklayın

  Oms Çift Taraflı Tava bir mutfak aracı olarak çift taraflı tava olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından ürün öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlamaya açılmıştır. Oms Çift Taraflı Tava ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de diğer ürünü takip eden ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de ürün hakkındaki sorularını yorum metodu aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunum metni aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Oms Çift Taraflı Tava Kaynak Açıklama Metni

  O.M.S çift taraflı tava, mıknatısla kapanan emniyetli kapağı ve kenarlarında hava almasını engelleyen silikonları ile özellikle balık gibi koku veren yiyecekleri hızlı ve kokusuz bir şekilde lezzetinden bir şey kaybetmeden pişirmenize yardımcı olur.

  Alüminyum döküm yöntemi ile yapılan çift taraflı ızgara tava, mükemmel bir ısı dağılımı sağlar ve böylelikle yemeklerinizin lezzetine lezzet katar.

  Yanmaz, yapışmaz kaplaması sayesinde sağlıklı ızgaraların tadına varabilirsiniz.

  Hava almayı engelleyen silikonlar buharın içeride hapsedilmesini sağlar dolayısıyla yiyeceklerin içi yumuşacık kalır.

  Bakım/temizleme bilgileri Elde ve bulaşık makinesinde yıkama

  O.M.S Tava Ürünün Faydaları

  O.M.S çift taraflı tava, mıknatısla kapanan emniyetli kapağı ve kenarlarında hava almasını engelleyen silikonları ile özellikle balık gibi koku veren yiyecekleri hızlı ve kokusuz bir şekilde lezzetinden bir şey kaybetmeden pişirmenize yardımcı olur.

  Ürün açıklaması;

  Çift taraflı ikiz tava kızartma ve pişirmelerinizde mutfağınızda en büyük yardımcınız olacaktır. Çift taraflı tava ile Balık, tavuk, et, gözleme ve krep yaparken hem yağ sıçratmayacak hemde yiyeceklerinizi çok daha sağlıklı pişirecektir.

  Sızdırmaz özelliği sayesinde ise rahatlıkla çevirebileceksiniz. Çift taraflı tavayı, ister kapağını kapatıp kokusuz, sıçramadan pişirebilir isterseniz de iki tavanızı da duruma göre ayrı ayrı kullanıp yemek yaparken zamandan kazanabilirsiniz.

  Granit yüzeyi sayesinde yanmaz yapışmaz özelliği ile de hem pratik hem de sağlıklı yemekler sizi bekliyor. Çift taraflı tava Flower Markası güvencesiyle ve sifa-sepeti.com hizmetiyle artık mutfakta yemek pişirmek sizin için çok daha keyifli olacak.

  Çift taraflı tava Özellikleri:

  • Yağ sıçratmayan, yanmaz – yapışmaz granit iç yüzey. Yemek pişirme esnasında minimum koku yayılması.
  • Çift taraflı kullanımı sayesinde pratik pişirme olanağı.
  • Yapışmaz yüzeyi sayesinde çabuk ve kolaytemizlenebilme özelliği ayrışabilen aparatı sayesinde bulaşık makinesinde kolayca ayırıp yıkama avantajı

  Oms Çift Taraflı Tava Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 6 Mart 2018 6 Mart 2018 — 13:36

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık