Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Foot Care Ayak Kokusu Giderici Krem Kullanıcı Yorumları

Foot Care Ayak Kokusu Giderici Krem Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Foot Care Ayak Kokusu Giderici Krem
 • Kullanım Alanları : Ayak Kokusu Giderici
 • Ürün Yapısı : Krem - Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 1 Kutu Foot Care Ayak Kokusu Giderici Krem 50 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Her Gün Yeni Ürün
 • Ürün Skoru : 1677
 • Foot Care Ayak Kokusu Giderici Krem Yorum Yapmak için Tıklayın

  Foot Care Ayak Kokusu Giderici Krem ürünü krem olarak kullanılan bir ayak bakımı ve ayak kokusu giderici olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından ürün öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden yararlanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Foot Care Ayak Kokusu Giderici Krem ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem ürün öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü takip eden ancak henüz kullanmamış ziyaretçilerimiz de yine yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki sorularını ürünü kullanan ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan ürün sunumu metni aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Foot Care Ayak Kokusu Giderici Krem Kaynak Açıklama Metni

  Foot Care İle Ayak Kokusuna Son!

  Ayak kokması , özgüven kaybına neden olan psikolojık sorunların oluşmasına neden olur. Ayak kokusu problemı yaşayan insanlar toplum içine çıkmaya çekinirler.

  Artık bu tarz sorunlar yaşamamak adına üretilen Foot Care Ayak Kokusu Giderici Krem 90-120 gün kokuyu engeller hemde gözenekleri kapatmadan tek kullanım sonucunda.

  AYAK KOKUSU SORUNUNU KİMLER YAŞIYOR?

  Yapılan çalışmalar sonucu, ayak kokusu sorununu 14-50 yaş arası insanlar %48 kadın ve %70i ise erkelerde gözükmektedir.

  AYAK KOKUSU NEDEN OLUŞUR?

  Ayak kokusuna neden olan iki neden vardır biri ayakkabı koku yapar ikincisi ise terli ayaklardır. Terli ayaklar bakterilerile temzsa geçtiğinde koku yapar. Genetik olarakta ayak kokusu olabilir.

  AYAK KOKUSU PROBLEMİNE ÇÖZÜM NEDİR?

  Bir çok neden çözüm yolu denendi fakat hiç biri tam anlamıyla kokuyu geçiremedi sadece baskın bir kokuyla ayak kokusu maskelendi şimdi 120 gün boyunca ayak kokusuna çözüm olarak.

  FcFootCare Ayak Kokusu Kremi var.

  AYAK KOKUSU SORUNU İÇİN NEDEN F.C. FOOTCARE?

  Çünkü F.C. Footcare gözenekleri tıkamıyor terlemeyi engellemiyor. Tam tersine gözenekleri açarak terlemeyi kolaylaştırıyor. Bunun sonucunda da vücudun normal florası güçlenerek ayak kokusu yapan bakterileri yok ediyor.

  F.C. Footcare, 10 Gramlık tüpünde tek kullanımlık olarak satılmaktadır.

  F.C. FOOTCARE AYAK KOKUSU KREMİ KULLANIM ŞEKLİ

  Ayaklarda gerekli temizlik yapıldıktan sonra, alt kısmına, parmak aralarına F.C FOOTCARE ince bir tabaka şeklinde sürülür ve üzerine ambalajın içerisinden çıkan %100 pamuk çorap giyilir. Uygulamadan 24 saat sonra çorap ayaktan çıkartılmalıdır. Bu işlemden sonra kötü ayak kokusu 90-120 gün boyunca son bulacaktır.

  Paket İçeriği: 10 gr. Foot Care Krem, 1 Çift Pamuklu Özel Çorap

  Foot Care Ayak Kokusu Giderici Krem Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 6 Mart 2018 6 Mart 2018 — 14:43

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık