Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

İnsta Dudak Kullanıcı Yorumları

İnsta Dudak Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : İnsta Dudak
 • Kullanım Alanları : Dudak Dolgunlaştırma
 • Ürün Yapısı : Mekanik - Plastik
 • Ortalama Fiyat : 2 Adet İnsta Dudak 29,90 TL + KArgo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1211
 • İnsta Dudak Yorum Yapmak için Tıklayın

  İnsta Dudak plastik yapısı ile dudak dolgunlaştırıcı olarak sunulmakta. Ürün öneri sistemimiz aracılığı ile ziyaretçimiz tarafından ürünü kullanan ziyaretçilerimizin ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerinden yararlanma amaçlı olarak yorumlamaya açılan ürünlerdendir. İnsta Dudak kullanan ziyaretçilerimiz ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini yorum metodu ile paylaşarak ürün öneri sahibi ve diğer ürünü takip eden ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden diğer ziyaretçilerimiz de yine sorularını yorum metodu ile kullanıcı ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirler. Ürün önerisinde yer alan sunum metni aşağıda yer aldığı şekildedir.

  İnsta Dudak Kaynak Açıklama Metni

  InstaDudak Nedir ?

  İnstadudak 3 farklı boyutu olan dudak dolgunlaştırıcıdır. Sağlığa zararsız maddelerden üretilmiştir. Genel olarak belirlenen dudak yapılarına göre small, medium ve large olmak üzere 3 çeşittir.

  insadudak doğal yol ile dudakları %50 ile %95 dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Polietilen maddesi başta olmak üzere sağlığa zararsız ve organik maddeler ile Türkiye’de Üretilmektedir.

  İnstaDudak, dudaklarınıza uygun olmasıyla, tamamen özel gıda plastiği olan polietilen maddesi ile üretilmekte, ergonomik ve kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Doğal vakum teknolojisiyle, kişinin dudak gücü ile, dudaktaki kan dolaşımına etki etmesini sağlayarak daha dolgun dudaklara kavuşmasını sağlamaktadır.

  İnstaDudak’ın etkisi, dudaklar üzerinde 1 ila 4 saat arasında kalıcılık sağlar. Kullanım sıklığı kullanma kılavuzuna göre arttıkça dudaklar daha uzun sürelerde dolgunluğunu korur. özel tasarımı ile İnstadudak’ınızı her daim yanınızda bulundurarak etkisini gün içerisinde tazeleyebilirsiniz.

  İnstaDudak, dayanıklı yapısıyla sürekli kullanılabilir. Kolay kırılmaz, tekrar kullanıma uygundur.

  Instadudak Nasıl Kullanılır ?

  1. İnstadudak’ı Kullanmadan Önce Bol Su İle Yıkayın.
  2. Dudağınızı ve Çevresini Biraz Kremleyin, Nemlendirin, Çok Fazla Islatmayın, İyi Bir sonuç elde Edemezsiniz.
  3. dudak İzlerinize Uygun Şekilde İnstaDudak’ı Yerleştirin.
  4. İnstaDudak dudaklarınıza Yapıştığında Biraz Bekletin (15-30 Saniye)
  5. artık dudaklarınız Hazır ruj, Parlatıcı, Koruyucu, Vb.. Kozmetik Ürünlerini Kullanabilirsiniz.

  İyi Günlerde Kullanın Unutmayın İnstaDudak Kesin Çözüm Değildir, Günlük Kullanım İçindir. Doğru ve Kullanma Kılavuzu İle Dolgunluk süresini Uzatabilirsiniz.

  Detaylı Anlatım.

  İnstadudak’ı sabunla iyice yıkayıp kurutun. doğru ve güzel bir sonuç için dudaklarınızı ve dudak çevrenizi nemlendirin (Fazla Islatmayınız). Genel dolgunluk sağlamak için, İnstadudak’ı dudak sınırlarınıza örtüşecek şekilde yerleştirin. Vakumdan etkilenip istenmeyen sonuçlara sebep olmaması için, dudak çevrenize tam denk getirmeye dikkat edin, sonra emme hareketlerine başlayın. Nazik emme hareketlerine, 15-20 saniye boyunca devam edin. 20 saniye sonra dudaklarınızdan yavaşça çekin. Etkisini ânında göreceksiniz, bu süreci aralıklara yapabilirsiniz. Kullanım arttıkça ve gün geçtikçe dolgunluk süreniz artacaktır. Genel dolgunluk ve biçim sağlamak için İnstadudak’ı yatay ve dikey kullanabilirsiniz.

  İnstaDudak Neye Yarar ?

  İnstadudak vakumlama sistemiyle, dudaklarınıza 1-4 saat boyunca süren, dolgunluk kazandırır. özel ihtiyaçlara göre tasarlanmış yeni yapılı haliyle yalnızca bütünsel dolgunluk değil, aynı zamanda isteğe göre dudak sınırlarını belirleyebilirsiniz, dudak ortaları, dudak kenarları ve genel dolgunluk için de kullanılır. İnstadudak’la alt / üst dudak dengesizlikleri giderilir, daha dolgun dudaklara sahip olunur.

  İnstadudak Kullanım Teknikleri

  İnstadudak’ı sabunla iyice yıkayıp kurutun. doğru ve güzel bir sonuç için dudaklarınızı ve dudak çevrenizi nemlendirin (Fazla Islatmayınız). Genel dolgunluk sağlamak için, İnstadudak’ı dudak sınırlarınıza örtüşecek şekilde yerleştirin. Vakumdan etkilenip istenmeyen sonuçlara sebep olmaması için, dudak çevrenize tam denk getirmeye dikkat edin, sonra emme hareketlerine başlayın. Nazik emme hareketlerine, 15-20 saniye boyunca devam edin. 20 saniye sonra dudaklarınızdan yavaşça çekin. Etkisini ânında göreceksiniz, bu süreci aralıklara yapabilirsiniz. Kullanım arttıkça ve gün geçtikçe dolgunluk süreniz artacaktır. Genel dolgunluk ve biçim sağlamak için İnstadudak’ı yatay ve dikey kullanabilirsiniz.

  Peki Ne Kadar Dolgunlaşır?

  İnstadudak’le dudaklarınızı hangi boyutta dolgunlaştıracağınız tamamen sizin elinizde. Dudaklarınızın doğalığı boyutunda dudaklarınızı istediğiniz kadar dolgunlaştırabilirsiniz. Dolgunlaşma dozunu istediğiniz seviyede tutmak için, ReLips’i 15-20 saniyelik setler hâlinde uygulayabilirsiniz. Uzunca dudağınızda tutmak veya şiddetli kullanımda kontrol dışı büyümeye sebep olabilirsiniz.

  Kalıcılık Ne kadar Sürer?

  İnstadudak kullanım sıklığınız ve doğru kullanımınıza göre 1-4 saat arası dolgunluk sağlar.

  İnstaDudak Temizliği Nasıl Olur?

  Her kullanımdan önce bol sabun bol su ile yıkayın. Gerekli olmadıkça ulu orta yerde bırakmayın. çantanız veya herhangi mobil gezinmelerinizde saklama şekliniz kesinlikle peçete içinde olmalı.(Çanta vb..)

  İnstaDudak’ı Hangi Sıklıkla Kullanmalıyım?

  Dudaklarınızı tam gün dolgun tutmak için, İnstadudak’ın etkisi geçtikçe 3 ile 4 saatte bir tekrar kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek husus, dudaklarınızın doğallığını bozmayacak şekilde kullanmanızdır.

  Dudak Makyajını Önce mi Sonra mı Yapmalıyım?

  Dudak makyajınızı İnstadudak’tan sonra yapmalısınız. İnstadudak’ı kullanmadan önce dudaklarınızı nemlendirebilirsiniz. Kullandıktan sonra istediğiniz şekle kavuşan dudaklarınıza makyaj uygulayabilirsiniz.

  İnstadudak Dudaklarıma Zarar Verir mi?

  İnstadudak’ı kutu içinde gönderdiğimiz kılavuza göre uygular ve aynı zamanda sitemizde yer alan talimatları uygular iseniz herhangi bir yan etkisi kesiinlikle oluşmaz. Bu talimatların dışında uygulanan tekniklerde hafif veya kalıcı hasarlar oluşturabilirsiniz. Kullanım kılavucu haricinde kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

  Hangi Boy Benim Dudaklarıma Uygundur?

  Smoll, Medium, Large, üç boyutta medium olan her dudaklara aşırı büyük olmadıkça uygun olandır. S ve L olanlar çok küçük ve biçimsiz dudaklar için uygun olandır. Kullanım kılavuzu ve verdiğimiz talimatlara göre uygulandığında, tüm boyları etkin olarak kullanabilirsiniz. Dolgunlaştırmaya başlamadan önce kesinlikle kullanım kılavuzunu okumanızı tavsiye ederiz.

  İnsta Dudak Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 26 Şubat 2018 26 Şubat 2018 — 10:46

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık