Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Fixliner Eye Liner Aparatı Kullanıcı Yorumları

Fixliner Eye Liner Aparatı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Fixliner Eye Liner Aparatı
 • Kullanım Alanları : Makyaj
 • Ürün Yapısı : Mekanik
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Fixliner Eye Liner Aparatı 39 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1320
 • Fixliner Eye Liner Aparatı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Fixliner Eye Liner Aparatı mekanik (katı) yapılı makyaj malzemeleri grubunda yer alan ürün olarak sunulmaktadır. Ürün öneri sistemimiz aracılığı ile ziyaretçimiz tarafından ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden yararlanmak amacı ile yorumlamaya açılmış ürünlerdendir. Fixliner Eye Liner Aparatı ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum yolu ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ürünü henüz kullanmamaış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de yine yorum yolu aracılığı ile sorularını ürünü kullanan ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Öneri metninde yer alan kaynak site ürün sunum metni aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Fixliner Eye Liner Aparatı Kaynak Açıklama Metni

  Fixliner Nedir ?

  Fixliner Türkiye’de üretimi yapılan ve Bir çok bayanın en çok şikayet ettiği eyeliner çekemiyorum derdine çözüm getiren, sağlığa zararsız maddelerden oluşturulan basit eyeliner çekme aparatıdır. Fixliner ile 1 dakikada her iki göze ‘de eyeliner çekmek artık çok basittir.

  Gerekli kullanım talimatlarinı (Fixliner Nasıl Kullanılır) menüsünden videoları seyrederek öğrenebilirsiniz. Fixliner Orjinal üründür, ve taklitleri bulunmaktadır.

  Fixliner markası dışında olan markalara itibar etmeyin kesinlikle Fixliner ile bir bağlantıları yoktur.

  Nasıl Kullanılır?

  Bir Kutu içinde iki farklı özellik taşıyan fixliner mevcuttur.

  Birinci Fixliner’da Üst-Liner ve Kedi Gözü ikinci fixliner’da ise Dip-liner ve Far Mevcuttur.

  Kullanım şekli ise; göz civarı uygulamaları için yapmak istediğiniz bölgeye yerleştirin, ayna yardımı ile eyeliner kalemleriniz ve fırçalarınız ile şablonların üzerinden boyama tekniği ile boşlukları doldurun.

  Uygulamalı videolar ve fotoğrafta gördüğünüz üzere fixliner şablonlarını yerleştirip doğru zamanda hissettiğiniz anda boşlukları doldurmanız gerekiyor.

  İlk etapta eliniz alışanakadar hatalar olacaktır, 3-4 kullanımdan sonra alışakanlıkla beraber çok muazzam Kedi Gözü ve Far çekebileceksiniz.

  Fixliner Eye Liner Aparatı Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 25 Şubat 2018 25 Şubat 2018 — 17:42

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık