Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Fit Sprey Çatlak Tedavisi Kullanıcı Yorumları

Fit Sprey Çatlak Tedavisi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Fit Sprey Çatlak Tedavisi
 • Kullanım Alanları : Çatlak Tedavisi
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 2 Adet Fit Sprey Çatlak Tedavisi 39 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1621
 • Fit Sprey Çatlak Tedavisi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Fit Sprey Çatlak Tedavisi ürünü bitkisel yapısı ile çatlakların giderilmesinde detekleyici bir ürün olarak sunulmakta. Ürün öneri sistemimiz aracılığı ile ziyaretçimiz tarafından ürünü kullanan ziyaretçilerin deneyim ve tecrübelerinden yararlanma amaçlı olarak yorumlamaya açılmıştır. Fit Sprey Çatlak Tedavisi ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum yolu ile deneyim ve tecrübelerini paylaşarak öneri sahibi ziyaretçimiz ve ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamamış ziyaretçilerimiz de yine yorum yolu ile ürünü kullanan ziyaretçilerimize sorularını yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan kaynak site ürün sunumu aşağıdaki şekildedir.

  Fit Sprey Çatlak Tedavisi Kaynak Açıklama Metni

  Selülit ve Çatlak Giderici

  Çatlaklar iyi mi oluşur ve vücudun hangi bölümlerinde daha sık görülür? Oluşumunu önlemek ve mevcut olanları tedavi etmek mümkün mü? Uzmanlar, çatlakların gelişme çağındaki genç kızlarda, gebelerde ve kortizon tedavisi sonucunda ortaya çıkabileceğini belirtiyor.

  Vücut çatlakları çözümsüz değil

  Vücut çatlaklarını tıpkı birer yara izi gibi değerlendirmek olası. Cilt aşırı derecede basınçla karşılaştığında yıpranır. Dolayısıyla cildin yapısı bozulur ve çatlaklar ortaya çıkar. Önceleri pembe renkli olan bu çatlaklar giderek beyaza yakın bir renk alır. Ciltteki bu noktalar bronzlaşmaz ve gözden kaybolmaz. Bu çatlakları ortadan kaldırmaktansa çatlak oluşumunu önlemek daha kolaydır. Çatlakların ortadan kaldırılması için ise, çoğu kez kolay estetik müdahalelere veya kozmetik ürünlerine ihtiyaç duyulur.

  Soğuk suyla duş yapmak en iyi çözümlerden biri. Duşu çatlakların bulunduğu bölgenin üzerine tutarak dairesel hareketlerle gezdirmek de kan dolaşımını artıracağı için, yeni oluşmuş taze çatlakların ortadan kaldırılması için tesirli bir yol. Bu şekilde hücreler canlanarak yine elastik bir yapıya kavuşacak, dolayısıyla da çatlaklar kaybolacaktır.

  Çatlakları önlemek için öneriler ?

  Bütün rahatsızlıklarda olduğu gibi, vücut çatlaklarının da oluşmasını önlemek, rehabilitasyon etmekten daha kolaydır. Bunun için de ilk olarak cildin elastikiyetinin sağlanması gerekir.

  Ayrı olarak kimi hususlara da dikkat etmelisiniz:

  Kısa vakitte aşırı miktarda kilo alıp vermekten kaçının. Cilt, vücuttaki yağ miktarının artıp azalmasıyla beraber aynı hızda esnemeyi muvaffak olamadığı için yıpranır ve çatlaklar oluşur.

  Cildin elastikiyetini kazanması ve savunması için gayret sarf edin. Bu amaçla yumuşatıcı yağlar, A, E ve F vitamini, kolajen, elastin ve hyalüranik asit istikametinden zengin çatlak giderici kozmetik ürünleri düzenli olarak kullanmayı alışkanlık haline kazancın olsun.

  Çok dar elbiseler giymemeye özen gösterin. Bu tür elbiseler kan dolaşımını güçleştirerek, cilde şart olan oksijenin sağlanmasını engeller. Oksijen almayan cilt yeteri kadar beslenemediği için daha kolay yıpranır ve deformasyona uğrar.

  Fit Sprey Çatlak Tedavisi Kullanıcı Yorumları - Bakım, Bitkisel - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 26 Şubat 2018 26 Şubat 2018 — 11:07

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık