Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Orijinal Super Busty Çay Kullanıcı Yorumları

Orijinal Super Busty Çay Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Orijinal Super Busty Çay
 • Kullanım Alanları : Göğüs Bakımı
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Orijinal Super Busty Çay 89 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Bavakado
 • Ürün Skoru : 1309
 • Orijinal Super Busty Çay Yorum Yapmak için Tıklayın

  Orijinal Super Busty Çay ürünü bitkisel yapılı bir göğüs bakımı, sarkmayı önleyici ve toparlayıcı olarak sunulan destek ürünleri arasında sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış olan ziyaretçilerin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Orijinal Super Busty Çay ürününü daha önce kullanmış olan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de yine yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki sorularınız kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Orijinal Super Busty Çay Kaynak Açıklama Metni

  Super Busty Nedir?

  Meme yapısında bulunan ligament kaslarının güçsüzleşmesi ve meme doku bezlerinin az olması veya azalması nedeni ile göğüslerde sarkma yaşanır.

  Bu nedenle yeni ligament kaslarına sahip olmak ve meme doku bezlerini fazlalaştırmak ancak vücudun yapabileceği bir özelliktir.

  Superbusty içeriği nedeni ile vücudunuzun üretmesi için gerekli besinleri sağlar.

  Jel, krem vb. ürünler kas ve meme dokusu üretemez.

  Emzirme, doğuştan ve benzeri nedenler ile göğüs büyüklüğünden şikayetçi olan kadın hastalarda meme dokusunda fazlalık ilk haftada kendisini gözle görülür halde gösterir.

  8. hafta sonunda deri ve vücut yapısına göre büyüme maksimum seviyeye ulaşır (%60-92). Bazı hastalar daha büyük olması için 12 hafta kullanabilmektedir.

  Super Busty Nasıl Kullanılır?

  İster Sıcak Tüketin

  Günde 1 defa kullanılır. SuperBusty çay değildir. Çaylar sayesinde göğüs büyümesi yaşamanız beklenemez. Bu nedenle Superbusty besin içeriği yoğun toz halindedir.

  Sıcak suya 1 çorba kaşığı atarak 1 dakika karıştırın ve için. Bu kadar.

  İster Soğuk Tüketin

  Superbusty ılık suya 1 çorba kaşığı tepeleme atılır ve 2-3 dakika karıştırılır. İsterseniz soğuk su ve buzu mixerde Superbusty’ide ekleyerek karıştırabilirsiniz.

  Her bir su bardağı (200 ml) için 1 çorba kaşığı tepeleme kullanılır.

  Super Busty İçeriği

  En iyi lif kaynağı Şerbetçi Otu

  Vücudun meme dokusu üretebilmesi için gerekli olan setafil en yoğun halindedir. Bu sayede vücut hemen meme dokusu üretmeye başlar.

  %100 Organik içeriği ile Keten Tohumu

  Memeyi dik gösteren asıcı ligament kaslarının oluşmasına ve şerbetçi otuna destek olur.

  Zerdeçal ile daha dik Ligament Kaslar

  Zerdeçal vücut tarafından tüketildiği andan itibaren vücut, memeyi dik tutan asıcı ligament kasları üretmeye ve germeye başlar.

  Orijinal Super Busty Çay Kullanıcı Yorumları - Bakım, Bitkisel - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 15 Mart 2018 15 Mart 2018 — 13:54

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık