Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Body Krem Cilt Beyazlatıcı Krem Kullanıcı Yorumları

Body Krem Cilt Beyazlatıcı Krem Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Body Krem Cilt Beyazlatıcı Krem
 • Kullanım Alanları : Cilt Beyazlatıcı
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Body Krem Cilt Beyazlatıcı Krem 39 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Bavakado
 • Ürün Skoru : 1329
 • Body Krem Cilt Beyazlatıcı Krem Yorum Yapmak için Tıklayın

  Body Krem Cilt Beyazlatıcı Krem ürünü cilt beyazlatıcı krem olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden yararlanmak amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Body Krem Cilt Beyazlatıcı Krem ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin yararlanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de yine yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki sorularını kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Body Krem Cilt Beyazlatıcı Krem Kaynak Açıklama Metni

  BODY KREM NEDİR?

  Günümüzde birçok insan hava değişimi ergenlik doğum ve hastalıklardan dolayı cildinde renk değişimine maruz kalabiliyor. Bu renk değişimleri kararma esmerleşme siyah noktaların oluşumu gibi durumlar olabiliyor.

  Cilt beyazlatıcı ve leke giderici Body Krem şimdiye kadar formüle edilmiş üründür. Uygulama yaptığınız bölgede cildin açılması beyazlaması ve lekelerin giderildiğini gözle görülür şekilde görmeniz mümkündür.

  Cildinizdeki renk değişimlerini düzenler, aydınlatır ve beyazlatır. Koyu cilt, cilt lekeleri, güneş lekeleri, akne lekeleri, çil lekeleri, genital bölge ve koltuk altı kararmalarını düzenleyerek; aydınlatılmasına ve beyazlatılmasına yardımcı olur. Body Krem Laboratuvarlarında uzun klinik araştırmalar sonucunda geliştirilen Body Krem Cilt Beyazlatıcı Krem; cildinizi 2 tona kadar açma ve bakım yaparak pürüzsüzleştirme yeteneğini sahiptir. İçeriğindeki aktifler, güneş sonrası ve yaşlanmadan kaynaklı lekeleri gidermeye yardımcı olur. Düzenli kullanımda melanin seviyesini düşürür. Makyaj öncesi baz olarak kullanılabilir.

  Body Krem Cilt Beyazlatıcı Krem bir makyaj ürünü değildir.

  KOLTUK ALTI BÖLGESİNDEKİ KARARMALAR!

  Koltuk altı ve bikini bölgenizi jiletle temizliyorsanız kararmaların ilk sebebi budur!

  Koltuk altı bölgesindeki kararmaların başlıca sebebi terlemedir koltuk altı bölgesi vücudun en fazla terleyen ve toksin atan bölgesidir. Atılan toksinlerin salgıladığı tuz oranı yüksektir ve bu bölgede kararmalara neden olur.

  Body Krem içeriğindeki aktifler sayesinde bölgeyi hem nemlendirir hem de yüzeyini temizleyerek beyazlamasına yardımcı olur.

  BİKİNİ BÖLGESİNDEKİ KARARMALAR!

  Bikini bölgesi koltuk altı bölgesinden sonra en fazla terleyen ve solunum yapan vücut bölgelerimizdendir.

  Bu bölgede de koltuk altında olduğu gibi fazlasıyla toksin atımı ve tuzlu terleme olduğu için kararmalar meydana gelir.

  KULLANIMI:

  Kullanmak istediğiniz bölgeye bir miktar kremi masaj yaparak yedirin. Günlük kullanıma uygundur.

  Body krem kullanım alanları:

  • Yüz Bölgesi, Boyun, El, Genital Bölge…
  • Bu gölgelerdeki kararma ve lekelerin giderilmesi, beyazlaması amacıyla
  • Body Krem 2 dakika boyunca masaj yaparak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  İÇERİĞİ:

  Axolight, Alpha Arbutin, Niacinamide, Mavi Anemon

  Body Krem Cilt Beyazlatıcı Krem Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 15 Mart 2018 15 Mart 2018 — 22:51

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık