Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Expigment hidrokinon 4% krem cilt beyazlatma cilt aydınlatıcı Kullanıcı Yorumları

Expigment hidrokinon 4% krem cilt beyazlatma cilt aydınlatıcı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Expigment hidrokinon 4% krem cilt beyazlatma cilt aydınlatıcı
 • Kullanım Alanları : cilt beyazlatma cilt aydınlatıcı
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Expigment hidrokinon 4% krem cilt beyazlatma cilt aydınlatıcı 72 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Expigment
 • Kaynak : AliExpress
 • Ürün Skoru : 818
 • Expigment hidrokinon 4% krem cilt beyazlatma cilt aydınlatıcı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Expigment hidrokinon 4% krem cilt beyazlatma cilt aydınlatıcı ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde cilt bakım ürünleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Expigment hidrokinon 4% krem cilt beyazlatma cilt aydınlatıcı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Expigment hidrokinon 4% krem cilt beyazlatma cilt aydınlatıcı Kaynak Açıklama Metni

  Expigment krem (hidrokinon), çiller, kloazma (melazma olarak da bilinir), yaşlılık lekeleri ve akne izleri gibi karanlık cildin alanlarını hafifletmek için kullanılan bir cilt ağartma ajanıdır. Melanorm krem (hidrokinon), cildin pigment hücrelerinde (melanositler) üretimini azaltarak ve melanozomların (melanin pigment granülleri) parçalanmasını artırarak çalışır. Melanin yapmak için gerekli enzimin tirosinaz aktivitesini inhibe ederek bunu yapar. Çoğu durumda, 4 haftalık tedaviden sonra cildin aydınlatması görülmelidir.

  Bazen herhangi bir değişiklik görmek daha uzun sürebilir, ancak 3 aylık tedaviden sonra ağartma etkisi görülmezse, Expigment krem (hidrokinon) kullanmayı bırakmalısınız. Expigment kreminin (hidrokinon) etkinliğini arttırmak için güneşten uzak durmalı veya koruyucu kıyafet giymeli ve dışarıda bir SPF15 + güneş koruyucu kullanmalısınız.

  Güneş lambaları veya bronzlaşma salonları kullanmayın. Istediğiniz ağartma elde edene kadar düzenli olarak Expigment krem kullanmak önemlidir, bundan sonra sadece sonuçları korumak için gerektiği gibi kullanın. Kremayı küçük bir hiperpigmentli cilde uygulayarak kullanmadan önce cilt duyarlılığını Test edin. 24 saat içinde kızarıklık veya kaşıntı oluşmazsa tedaviye başlayın. Ağartma ihtiyacı olan bölgeye (s) günde iki kez ince bir krem filmi uygulamadan önce cildi temizleyin ve kurutun.

  Cilde iyice sürün. Etkilenen alanları kapsayacak kadar uygulayın ve normal cilde uygulamaktan kaçının, çünkü bu da hafifleyecektir. Bu nedenle, bunlar tedavi alanları olmadıkça uyguladıktan sonra ellerinizi yıkayın. Göz, ağız ve diğer mukoza zarlarına yakın uygulamayın. Doktorunuz tarafından yapılmadığı sürece aynı alanda diğer ilaçlı topikal ürünleri (özellikle peroksit ürünleri) kullanmaktan kaçının. Ilaçlı olmayan kozmetik, güneş kremi ve nemlendirici losyonlar kullanırken, önce Expigment krem (hidrokinon) uygulayın, ardından bunları üst tarafa uygulamadan önce birkaç dakika bekleyin.

  Yan sexctsexpigment krem (hidrokinon) çok iyi tolere edilir. Bazı kadınlar hafif kaşıntı veya cildin kaşınması ve kızarıtılması (tahriş edici temas dermatiti) dahil olmak üzere küçük ve geçici cilt tahrişleri yaşayabilir. Bunlar subside değilse krem kullanmayı bırakın. Kremayı durdurmayı ve tıbbi tavsiyede bulunmayı garanti eden yan etkiler, ciddi yanma, kaşıntı, kabuklanma veya tedavi edilen alanların şişmesi (olası alerjik temas dermatiti) ve olağandışı herhangi bir cilt bozulmasını içerir.

  Expigment kreminin (hidrokinon) uzun süreli kullanımı, özellikle afrika’da ekzojen okronozun (kalıcı mavi-siyah pigmentasyon) gelişmesiyle ilişkilidir, ancak bu nadirdir. Okronoza neden olduğu bilinen fenol, resorcinol ve antimalarial ajanlar gibi diğer bileşenlerden kaynaklanabilir. Önlem, Expigment krem (hidrokinon) kullanırken benzoil peroksit, hidrojen peroksit veya diğer peroksit ürünleri kullanmaz.

  Cildin geçici bir koyu lekelenmesi meydana gelebilir. Yanlışlıkla birlikte kullanıldığında, lekeyi çıkarmak için cildi sabun ve su ile yıkayın. Expigment krem (hidrokinon) kremler, bazı duyarlı kişilerde ciddi alerjik reaksiyonlara (anafilaksi dahil) neden olabilecek sodyum metabisülfit içerebilir. Expigment krem (hidrokinon) hamilelikte veya emzirme sırasında kullanılmamalıdır.

  Expigment hidrokinon 4% krem cilt beyazlatma cilt aydınlatıcı

  Expigment hidrokinon 4% krem cilt beyazlatma cilt aydınlatıcı Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 18 Şubat 2020 18 Şubat 2020 — 12:05

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık